در وبسایت مجموعه پخش چسب آجر نما آنتیک تهران انجام می شود که قیمت عمده ارزان تر است و با خرید زیاد از این محصول می توانید تخفیف بگیرید و حاشیه سودتان بیشتر شود. کارایی چسب آجرنما به دو صورت پودری و خمیری در بازار عرضه می شود و با توجه به حجم استفاده از آن می توانید انتخاب کنید که از کدام نوع می خواهید در ساخت بنا استفاده نمایید. چسب پودری با ترکیب ملات به صورت خشک مورد استفاده قرار می گیرد که با مخلوط کردن آن می توان آجرنما را به هم چسباند.

پخش چسب آجر نما

چسب آجر خمیری برای مصارف داخل ساختمان و ایجاد شومینه کارایی دارید. برای چسباندن سنگ آنتیک در جاهایی که رطوبت وجود دارد بخوبی کار می کند و در محیط سازگار است. رنگ چسب آجرنما معمولا سفید است و بصورت خمیری تولید می شود و باحالت چسبندگی که دارد جلوگیری از ترک خوردن سنگ می شود.

در مجموعه ما پخش چسب آجر نما از برندهای مختلف ایرانی و خارجی صورت می گیرد که می توانید اطلاعات هر کدام و روش استفاده از آنرا از همکاران ما در بخش فروش کسب کنید.

آجرنما بدلیل استفاده از خاک نسوز وزن بیشتری نسبت به آجرهای معمولی دارد و می تواند در دمای بالا به خوبی کار کند. از آنجایی که چگالی آجرنما زیاد بوده و جرم آن بیشتر است بهتر است برای چیدن آن بروی هم از چسب آجرنما در ملات استفاده گردد، دلیل استفاده از چسب آجر چسبندگی زیاد آن است که در برابر حرارت دوام آورده می تواند در نمای ساختمان و شومینه و نمای تنور نانوایی و دیواره های سونا از آن استفاده نمود.

برای ساخت ملات چسب آجرنما به ازای هر 20کیلو 5لیتر آب اضافه کرده و برای مخلوط نمودن از میکسر استفاده نموده و خوب مخلوط کرده و به مقدار لازم آن را شل کرده و مصرف نموده تا سخت نشود.

این چسب ایمن بوده و محیط زیست را تخریب نمی کند و فاقد هرگونه بخار سمی بوده و بعد از استفاده بروی سطوح 24 ساعت زمان می برد تا کاملا خشک شود.

در ترکیب این ماده شیمیایی از فرمولهایی استفاده شده است که ضد آب بوده و در برابر رطوبت مقاومت دارد. برای پوشش دادن 4 متر آجرنما نیاز به یک لیتر محلول چسب داریم تا سطوح را پوشش دهیم. یکی دیگر از کارایی که این چسب دارد می توان برای سنگ آنتیک نما از آن استفاده کرد.

در نمای آنتیک نیازی به ملات ریزی نیست و با چسبهای آماده به راحتی بروی دیوار نصب می گردد بخاطر ضخامت کم سنگ آنتیک نیازی به ملات سیمانی نیست و با همان چسب می تواند اینکار را انجام داد.

شما می توانید انواع چسبهای مختلف از شرکتهای مختلف را بدون واسطه تهیه کنید و باخرید اینترنتی می توان اینکار را به راحتی از مجموعه ما انجام داد.

فروش ارزان چسب آجر نما آنتیک

با گسترش اینترنت فروش ارزان چسب آجر نما آنتیک تقاضای بسیاری داشته است که نسبت به خرید سنتی این روش بسیار کار آمد بوده که براحتی می توانید مشخصات چسب آجر نما را مورد بررسی قرار دهید و با توجه به قیمت و حجم خرید ارزش خرید هر کدام که برایتان بصرفه تر است را تهیه می کنید.

برای خرید در روشهای سنتی زمان و وقت شما برای گشت و گذار در مغازه های شهر گرفته میشد و با خرید اینترنتی در هزینه شما نیز صرفه جویی می کند.

این چسب در صنعت ساختمانی مصارف زیادی دارد که می توان در چسباندن کاشی و سرامیک کف و دیواره و بندکشی آن استفاده نمود. در استفاده داخلی بهتر است از چسب مایع استفاده شود ودر نمای بیرونی از پودر خشک استفاده شود.

بهتر از هنگام استفاده از چسب آجر نما ابتدا گرد و غبار و مواد روغنی تمیز گردد و در بخشهایی که تراز نیز مقدار بیشتری از چسب ریخته شود تا زیر آجر کاملا پر شود و نا هموار نباشد.

استفاده از چسب در دکوراسیون داخلی و خارجی باعث کاهش هزینه شده و نصب سرامیک و کاشی و آجرنما را با سرعت نصب کرده و کیفیت بالاتری نسبت به روشهای معمولی داشته باشد.

امروزه بهترین روش برای کار دکوراسیون استفاده از چسب آجرنما می باشد که نسبت به کار روشهای رایج تمیز تر بوده و پرتی کمتری دارد. در ایران شرکتهای مختلفی این محصول را تولید می کنند که در گذشته از شرکتهای خارجی وارد کشور می شد که با رشد شرکتهای دانش بنیان ایرانی در کارخانجات کشورمان توسط مهندسین تولید شده و جلوگیری از خروج ارز داشته است.

همچنین با توجه به تفاوت چشمگیر قیمت دلار و تومان صادرات این محصول به دیگر کشورها توجیه اقتصادی داشته و خریدارانی از سایر کشورها داشته ایم که با صادرات و شبکه سازی به این چشم انداز دست پیدا کرده ایم که می تواند حاشیه سود بالا داشته باشد و کمک به ارزآوری کنیم و چرخ اقتصاد کشور را بگردش درآوریم.

فرمول این چسب ضد رطوبت و ضد گرما بوده و بخوبی در برابر دمای زیاد گرما بخوبی چسبندگی بین دیوار و آجر را حفظ می کند که مقاومت در برابر آب نیز داشته تا در محیط منازل و گلخانه ها بخوبی کار کند و جلوگیری از ریختن آجرها می شود.

خرید عمده چسب آجر نما تهران

بهتر است برای خرید عمده چسب آجر نما تهران مشخص نمایید این محصول رابرای کدام بخش ساختمان می خواهید استفاده کنید تا خریدار بتواند در جهت انتخاب بهتر به شما کمک کند.

با توجه به کیفیت روزافزون محصولات ایرانی توانسته ایم در صنعت ساختمانی کشور این محصول را در فروشگاه های ابزار ساختمانی و مصالح فروشی و نمایشگاه های آجرنما عرضه نماییم.

با توجه به قیمت مناسبی که این محصول در برابر با نمونه های خارجی دارد و صادرات این محصول با کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس ارزآوری داشته است و باعث رونق گرفتن چرخ اقتصادی کشور می شود.

باخرید این محصول کمک به استحکام بنای ساختمان خود می کنید و در اگر بخواهید با روشهای قدیمی سیمان و ماسه ساختمان سازی بکنید کیفیت ساختمان شما پایین می شود.

برای خرید این محصول می توانید فرم مشاوره را پر کرده تا همکاران ما برای خرید به شما مشاوره دهند تا بتوانید انتخاب صحیح داشته باشید و با خرید عمده این محصول سود خوبی داشته باشید.

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید