امروزه با توجه به پیشرفت مصالح ساختمانی استفاده از چسب آجر نما آنتیک نسوز و تزئینی خواص و کاربرد و مصارف بیشتری را به نسبت دیگر مشتقات ساختمان دارد قیمت خرید و قیمت فروش آن نیز رابطه مستقیمی با دیگر محصولات دارد برای مثال مادامی‌ که قیمت مصوب سیمان از طرف دولت اعلام می شود.

خواص چسب آجر نما

ما اگر بخواهیم به ویژگیها و کاربردهایی که خواص چسب آجر نما را پرنگ و به نوعی پر اهمیت اشاره کنم بایستی این مهم را تاکید کنم که با توجه به ترکیبات شیمیایی که در این ماده ولی وجود دارد به خاطر نفوذ ناپذیری آب و همچنین حرارتها و یخبندان بسیار مهم و عالی عمل کرده است ضمن اینکه قدرت چسبندگی آن و همچنین انعطاف پذیری اش در مقابل نشتهای ساختمان از مزایای هست که در این چسب وجود دارد این مورد به خاطر خاصیت چسبندگی بالایی که دارند از کاربرد سیمان و نمونه های نظیر ان جلوگیری به عمل می‌آورد و باعث چسبندگی بهتر و کاربردی تر از این مواردی که بهتون گفتم را داشته باشد دیده شده که مخاطبینی تحت همین عناوین ورود کرده اند و توانسته اند از این بازار به خوبی استفاده کنند.

کاربرد و مصارف چسب آجر نما

اما اگر بخواهیم به طور مستقیم از کاربردها و مصرف چسب آجر نما شرکت کنیم باید گفت که عمده انبوه سازان تلاش دارند از این چسبها برای سرعت بخشیدن به نمای ساختمان و تحویل آن به مشتری از این مهم استفاده کنند.

چسب آجر نما آنتیک

از نامهای که این روزها برای عوام آشنا هست به خصوص انبوه سازان نمای آنتیکی است که با استفاده از چسبهای آجر نما برای ضلعهای مختلف از نمای بیرونی ساختمان که به نوعی نمایان معرفی می شود کاربرد دارد.

قیمت فولاد و میلگرد که در ساختمان استفاده می گردد بالا می رود این مهم نیز به موجب گرانیها و این صعودی بودند بالا رفتن خود را می پیماید به طوری که بدیهی است این موضوع لیکن چون جملگی این محصولات بالا رفته بسیار روشن است که برای پاسخگو بودن به تامین کنندگان و تهیه مواد اولیه این مهم نیز از قاعده تورم عقب نماند.

چسب آجر نما نسوز

اما یکی از جالب ترین و کاربردی ترین مواردی که در آجرهای نمای نسوز استفاده می شود استفاده از چسب آن است و جالب است که این چسب در مقابل حرارت و حرارت مستقیم به ابرو نیاورده از کم وکیف آن به هیچ وجه کاسته نمی شود.

چسب آجر نما تزیینی

در مورد کاربرد و استفاده هایی که از چسب آجر نما می شود نمونه تزیینی آن به وفور در میان فروشگاه هایی که لوازم ساختمانی را به فروش می رسانند وجود دارد که کاملا کاربردی بوده و مورد استفاده علاقمندان است.

قیمت خرید چسب آجر نما

از موارد مهم و کاربردی که اینروزها همه را نگران کرده وجود قیمت خرید کالاها است یکی از این کالاها چسب آجر نما است که از این قافله عقب نمانده و با توجه به گرانیهای که در طول سالهای پیشین در حوزه دلار وارزهای حاشیه‌ای آن داشته‌ایم این مورد هم با توجه به این گرانیها روند صعودی خود را پیش گرفته و متاسفانه در این وانفسا تیم و کار گروهی دیده نشده است که بتوانند این مهم را مهار کند اگر بخواهیم اشاره کنیم به این گرانی، باید گفت که محوریت این گرانیهایی که در مصالح ساختمان وجود دارد.

 

عمدتاً از قیمت میلگرد و آهن و همچنین قیمت سیمان الهام می گیرد و مادامی که این دو و نظایر اینها رو به بالا رفتن میکنند مشتقات آن حتی تا پیریزهای منزل و کالاهای برقی که اصلا ارتباطی با این موضوع دارند نیز بالا می رود رود و به این ترتیب یک ساختمان این روزها قیمتش سر به فلک میگذارد.

با توجه به این مهم که همه عالم بر آن هستند که در صنعت ساختمان انبوه‌سازیهای اینچنینی عمدتاً نزدیک به سه هزار شغل را بطور مستقیم و غیرمستقیم موجب می‌شود و بی خود نیست که دولتهایی که سرکار می آیند اولین وعده و وعیدی که به مخاطبان و هواداران خود می دهند ساخت مسکن است.

ساخت مسکن چوب دو سر طلایی است که از یک سو اشتغال زایی و از  یکسو کسب و کارها را التیام می دهد. بنابراین تلاش شده است که در میان دولتها صنعت ساختمان سازی به شدت اهمیت باشد.

به طوری که جزوه داده های انتخاباتی نیز هست اما با توجه به تورم چند صد درصدی که سالهای پیشین تا به امروز را تجربه کرده ایم باید گفت که تهیه یک واحد مسکن برای جوان ایرانی چه چیزی نزدیک به ۲۷ سال کار کردن و پس انداز کردن منجر می شود متاسفانه این آمار در میان بلاد دیگر با طول عمر ۵ سال کار کردن شامل می شود با توجه به اینکه عمده موارد یعنی تمام مواد اولیه تامین کننده ها در سطح کشور وجود دارد جای بسی تعجب است که چرا این قیمتها ثبات نداشته و سر به فلک می گذارد.

این مورد اغلب مورد اهمیت است که دیده شده در کشور مالزی که به کشور پولشوییها معروف است دولت و حاکمیت آن کشور مخاطبینی که اختلاس کرده و از جای جای دنیا در آنجا پای می نهند توصیه بر آن دارد که پول کثیف و به نوعی نامشروعی که دارند را وارد حوزه ساختمان سازی کنند و سپس و برج و ساختمانی که تهیه کردند را در معرض فروش بگذارند بدیهی است که عدد موجهی را خرج کرده و یک ساختمان را بنا ساخته است.

ساختمانهای عظیم و بزرگ برجهای چند طبقه می شوند و در ادامه این مخاطبان با ۱۰ درصد کمتر ساختمان و پروژه ای که بنا کرده‌اند را به عرصه فروش می گذارند لذا با این فروش پول نامشروع آنها به نوعی تمیز می گردد که خیلی راحت و آسان با توجیه مالی که دارد می‌تواند با مسائلی که منظور دارد کاربرد ببندد.

اما در این بین چه اتفاقی میافتد کلیه کارگران کارخانه ها و همه مواردی که در یک سازه عظیم به کار می رود از منابع همان کشور تامین می گردد و این یعنی خارج از موضوع اشتغال زایی مواد اولیه که دارند و همچنین کالاهای کاربردی از آن کشور تهیه می گردد و به نوعی سود و منفعت پول عظیم در جیب همان کشور می رود ببینید چقدر زیبا بدون داشتن منابع انرژی نفت گاز و چیزهای مشابه این بدون در نظر گرفتن موقعیتهای استراتژیکی که توانسته اند به این خوبی عدد بالا و موجهی را برای کشورشان تولید کنند.

ضمن  اینکه اشتغال زایی و پویایی اقتصادشان از مواردی است که به آن اشاره نکرده ایم. شما می توانید با دیدن محصولات ما در سایت، محصول مورد نظر خودتان را انتخاب و با پر کردن فرم، سفارشتان را ثبت نمایید.

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید