پخش خاک کائولن: کائولن یک اصطلاح اقتصادی می باشد که برای کانسارهای رسی معمولا سفید مورد استفاده قرار می گیرد. کائولن شامل کانی‌ های رسی کائولینیت، دیکیت، ناکریت و هالوزیت می ‌باشد. فراوان ‌ترین کانی این گروه کائولینیت می باشد. تمام این کانی ‌ها جزء کانی‌ های آلومینوسیلیکات می باشند که در سیستم مونوکلینیک و یا تری ‌‌کلینیک متبلور می ‌گردند.

پخش خاک کائولن

کائولن در صنایع مختلف ‌به عنوان ماده اولیه اصلی یا ماده جانبی در کنار دیگر مواد کرود مورد استفاده قرار می گیرد. اساسی ‌ترین کاربرد های کائولن در صنایع مختلف ‌به عنوان رنگدانه در کاغذ، پلاستیک، رنگ، لاستیک، چسب، پلاستیک‌سازی، کاغذ‌سازی، رنگ‌سازی، لاستیک‌سازی، سرامیک‌سازی، صنایع نسوز، افزودنی سیمان، تولید زئولیت و سولفات آلومینیوم، فایبرگلاس و… را می‌ توان نام برد.

موارد استفاده از خاک کائولن در صنایع مختلف

پخش خاک کائولن: کائولن که برای کانسار های رسی معمولا سفید استفاده می شود و از نظر صنعتی به رسی‌ هایی که دارای مقدار قابل توجهی کائولینیت باشند، اطلاق می ‌گردد. این کانسارها اکثرا شامل کانی کائولینیت یا فرآورده‌های به‌ دست آمده از آن می باشند. در زمان های قدیم اصطلاح خاک چینی ‌به عنوان مترادف کائولن مورد استفاده قرار می گرفت. نام کائولن از کلمه کائولینگ چینی به معنای تپه سفید مشتق شده است که از آن خاک کائولن استخراج می ‌گردد. از اصلی ‌ترین خصوصیات کانی ‌شناسی رس ‌های کائولن نرمی و عدم سایندگی آنها می باشد.

پخش خاک کائولن

پخش خاک کائولن: این نرمی در کاربرد های صنعتی آن یک مزیت به شمار می رود. خاک کائولن یا خاک چینی به رنگ سفید بیشترین کاربرد را در تولید چینی و سرامیک ها دارد. آمریکا، روسیه، جمهوری چک و برزیل به عنوان بزرگ ‌ترین تولید کنندگان خاک کائولن می باشند. در آسیا خاک کائولن اکثرا توسط صنایع سرامیک ‌سازی مرود استفاده قرار می گیرد.

پخش خاک کائولن

پخش خاک کائولن مرغوب با قیمت استثنایی در سراسر کشور

پخش خاک کائولن: امروزه پخش خاک کائولن مرغوب با قیمت استثنایی در سراسر کشور انجام می پذیرد، که پخش این خاک ها توسط نمایندگی های کارخانه ها انجام می گیرد، کارخانه بعد از تولید انواع خاک، آن ها را به دست خریداران می رساند، پخش این خاک ها در بین مشتریان به درخواست و سفارش خود آن ها انجام می گیرد. 

پخش خاک کائولن

شهر های پرجمعیت بازار های هدف برای پخش مصالح این کارخانه ها هستنند. خاک کائولن نوع جدیدی از مصالح می باشد که باکیفیت بوده و قیمت مناسبی نیز دارد. هم اکنون می توانید خاک کائولن مرغوب را با قیمت استثنایی تهیه نمایید. همه ی مصرف کنندگان از تمامی شهرستان ها و حتی روستا های کشور می توانند خاک کائولن را با قیمت مناسب توسط گروه جمال مصالح خریداری کنند. جهت سفارش با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید