نمایندگی فروش آجر نما: آجر های لعابی یکی از انواع آجرهایی می باشد که ساخت و تولید آن مثل آجر های معمولی است ولی در این نوع آجر سطح آن را با لعاب کاشی می پوشانند. بیشترین کاربرد این آجر در زیبا سازی نما و دیزاین بخش هایی از داخلی ساختمان خواهد بود و در قسمت هایی مانند دیوار های باربر از آجر های لعاب دار بهره گیری نمی شود.آجر های لعابی علاوه بر آن که زیبایی خاصی به نمای ساختمان می دهند، مقاومت نما را نیز در مقابل هوازدگی و فرسایش بالا برده و مانع آسیب رساندن به نما می گردند.

نمایندگی فروش آجر نما

آجر نما لعابی دارای تنوع ابعاد زیادی می باشد و بنا به درخواست مشتری آجر پلاک نما را لعاب می زنند و در کوره مجدد پخت می شود البته بیشترین رنگ های آجر لعابی مورد بهره گیری فیروزه ای و لاجوردی است بخصوص فیروزه ای که در مساجد استفاده فراوانی دارد. در ساخت محراب از انواع رن گها و مدل های آجر نما لعابی موزد استفاده قرار می گیرد.

پرفروش ترین طرح و رنگ های آجر نما در کشور

نمایندگی فروش آجر نما: آجر نما محصولی می باشد که اکثرا جهت تزئین و نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع آجر در مدل های مختلف و گوناگونی در بازار موجود می باشند. در تولید مدل های گوناگون این مصالح از مواد تشکیل دهنده مختلفی بهره گیری می شود.

نمایندگی فروش آجر نما

نمایندگی فروش آجر نما: از پر فروش ترین طرح های این محصول در کشور می توان به آجر لعابی فیروزه ای و آجر نما پلاک لعابی اشاره نمود. این مصالح دارای طرح ها و رنگ های متنوعی می باشند و می توان از آن ها مطابق با دکوراسیون داخلی منازل نیز استفاده نمود.

نمایندگی فروش آجر نما

نمایندگی فروش آجر نما لعابی با بهترین کیفیت در اصفهان

نمایندگی فروش آجر نما: از زمان های گذشته تا به امروز در نقش و نگاره های ساختمان های قدیمی، مساجد، حمام ها، موزه ها، سفره خانه های سنتی و تمامی بناهای سنتی در ایران و جهان می توان آجر لعابی در اصفهان را در روی نماکاری های خوش رنگ و درخشان دید، ذوق هنری نماکاران ایرانی و سنتی در ایران این یاد و خاطره را برای شما زنده نگه خواهد داشت و بافت سنتی و مذهبی را یادآور شما علاقمندان می سازد آجر های لعابی یا کاشی های لعاب دار در ساخت و ساز بناها و معماری ایران اصیل نقش بسیار مهمی ایفا می کنند.

نمایندگی فروش آجر نما

در معماری مدرن و نوین لعاب های استفاده شده در بناهای ساخته شده به رنگ ها قرمز مایل به قهوه ای می باشند، به علت استفاده از مواد و ترکیبات معدنی در لعاب موجب تئلید طیف وسیعی از رنگ ها در این نمونه آجر ها می باشد. 

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید