قیمت آجرنما رسی مرغوب، نسبت به کیفیت و مرغوبیت آن متفاوت می باشد. قیمت ها در کارخانه ها مناسب تر از هرجای دیگر است و قیمت ها از تولیدکننده ها به بازار و مراکز از طرف نمایندگان آنها ارسال می شود. بنابراین انواع مختلف آجرنما قیمت های مختلف دارد و مناسب ترین قیمت این محصول در کارخانه های تولیدکننده این کالا می باشد.

مناسب ترین قیمت آجرنما رسی مرغوب مازندران

انواع آجر نما رسی و کاربرد آن در ساختمان

انواع آجر نما رسی و کاربرد آن در ساختمانآجر نما رسی در دو نوع دستی و ماشینی تولید می شود. کاربرد آجر رسی دستی در طاق های چینی و دیوار های بالابر است. و اما نوع ماشینی به سه دسته سوراخ دار ، توپر و نسوز تقسیم می شوند. کاربرد آجر سوراخ دار و توپر در ساختمان سازی و آجر نسوز در کوره های صنعتی و بدنه شومینه می باشد.

انواع آجرنمای رسی از نظر نوع مصرف؛

  • آجرنما معمولی
  • آجرنما نما
  • آجرنما مهندسی
  • آجرنما معمولی برای نمای عمومی ساختمان به کار می رود.

آجر نما بدون نیاز به پوشش های دیگر برای ساختمان سازی استفاده می شود. آجرنمای مهندسی با آجر نمای معمولی فرق دارد و همانطور که از نامش پیداست کاربرد آن نیز متفاوت است. آجر نمای مهندسی بسیار شفاف بوده و به دلیل تراکم بالا از  مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است. آجر غیر رسی از نامش پیداست که از رس در آن استفاده نشده و مواد آن از ماسه و آهک می باشد و در پی سازی و کف سازی ساختمان ها بیشتر استفاده می شود.

قیمت آجر نما رسی در سال 98

قیمت آجر نما رسی در سال 98با توجه به نوسانات ارزی در کشور و بالا رفتن قیمت مسکن، بالا رفتن قیمت مصالح نیز چیز عجیبی نیست. قیمت آجرنما رسی در سال 98 نسبت به سال قبل افزایش یافته است. برای تهیه لیست قیمت انواع این محصول می توان با مراجعه به مراکز فروش معتبر و یا از طریق اینترنت به صورت غیرحضوری اطلاعات کسب کرد. 

قیمت آجر نمای رسی نیز مانند سایر محصولات متاثر از عوامل گوناگونی ست. کیفیت و مشخصات آن، قیمت این محصول را تعیین می کند. برای خرید آجر نما رسی باید به ویژگی های محصول توجه کرد. و برای خرید می توان به صورت مستقیم و حضوری یا غیرحضوری محصول موردنظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهید تا فروشندگان در اسرع وقت آن را ارسال نمایند.

کارخانه تولید آجر رسی

کارخانه تولید آجر رسیکارخانه تولید آجر رسی در اطراف تهران و سایر شهرها به تولید انواع آجر نمای رسی می پردازند. این کارخانه ها با تبدیل مواد اولیه به آجر نما رسی تولید آن را بالا برده اند. کارخانه ها هم به صورت عمده و هم جزئی این محصول را به فروش می رسانند. پس از تولید، این محصولات به مرکز فروش آجر رسی و مراکز فروش مصالح ساختمانی در سطح شهر و کشور توزیع می شود. 

کارخانه تولید، آجرهای تولید شده را دسته بندی کرده و بسته به نوع سفارش خریداران آنها را ارسال می نمایند. سفارش به طور عمده از کارخانه ها با قیمت مناسب تر و ارزان تر مطمئنا سوددهی بالایی را برای فروشنده و خریدار به همراه دارد.

بهترین برند آجر رسی

بهترین برند آجر رسیبهترین برند آجر رسی مختص محصولی است از کیفیت مطلوب و رنگ و لعاب و جنس محکمی برخوردار باشد. برترین برندهای شناخته شده این محصول با کیفیت ترین و مقاوم ترین آنهاست.  

درجه بندی و مواد استفاده شده در آن، آن را جزو برترین برند ها می شناساند. کارخانه ها سعی می کنند محصولاتی را تولید کنند که خریداران بیشتری داشته باشد. می بایستی مواد اولیه استفاده شده در آن در انواع خاک رس و غیر رس به طور صحیح استفاده شده باشد و ناخالصی نداشته باشد.

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید