مرکز فروش آجر: یکی دیگر از انواع آجرهای موجود برای نما، آجرنما قزاقی می باشد که تنوع رنگ بالایی برخوردار بوده و این امر سبب شده تا سلیقه های متفاوت را تحت پوشش خود قرار دارد و از رنگ های موجود می توان به بازه رنگ حنائئ ، زرد ، قرمز ، آتشی و … اشاره نمود. آجرنما قزاقی کاملا دارای طرح و بافت سنتی است و از جمله آجرهای سنتی در ایران به شمار می آید و در طرح ها و اندازه های متنوع مورد فرآوری و تولید قرار می گیرد که موجب شده تا از آن در نمای بیرون ساختمان و نیز ترمیم ساختمان ها مورد استفاده قرار گیرد. 

مرکز فروش آجر


آجرنما قزاقی را می توان به عنوان نسل جدید از آجر های نما به شمار آورد که از مشخصه بارز آن می توان به تولید سنتی آن اشاره نمود و اصولا برای این نوع آجرها از خاک های شیل، رس و نسوز مورد استفاده قرار می گیرد. به علت استفاده از خاک نسوز برای ایجاد آن موجب شده تا نوع قزاقی آن از تنوع رنگ بالایی برخوردار می باشد و به موازات آن نیز بر کیفیت آن افزوده خواهد شد. 

ویژگی آجر قزاقی در بنای ساختمان

از ویژگی های آجر قزاقی موجود در بازار شامل شورده نزدن، نداشتن آلونک، رنگ با ثابت و مقاوم بودن در برابر یخبندان و آب می باشد. اگر چه استفاده از آجر در طراحی های داخلی گران تر و هزینه برتر از مصالح جانبی دیگر است اما مزایایی نیز به دنبال دارد چون:

  • مراقبت آسان از آجر قزاقی بدون نیاز به تمیز کردن، رنگ زدن، پر کردن آجر.
  • عایق مناسب سرمایشی و گرمایشی است و کاهش هزینه ‌هایی ناشی از سرمایش و گرمایش را به دنبال دارد.
  • آجر قیمت مناسبی برای بیمه کردن دارد. خانه ‌هایی که در ساخت آن‌ها از آجر قزاقی استفاده شده نرخ بیمه ای پایین تری را نسبت به بقیه مصالح می ‌پردازند.
  • خانه‌ هایی که دارای آجر قزاقی می باشند ارزش بالای فروش مجدد دارند. خانه های آجری حداقل ۶% بیش از خانه های دیگر ارزش گذاری می شود.
مرکز فروش آجر

تنوع رنگ در آجر نما قزاقی

به علت متنوع بودن رنگ در خاک‌ های نسوز و استفاده از نوع نسوز آن جلوه و زیبایی خاصی را بر خوردار بوده که به نوعی این محصول جهت استفاده از نماهای داخلی جلوه نابی دارد. آجر دستی سنتی آجر قزاقی می باشد که به شیوه آجر نمای آجر قزاقی به طور کامل سنتی تولید می شود.

انسان از سالیان پیش همانگونه آجر تولید می کرده که امروزه در حال حاضر آجر قزاقی را تولید می کند. ولی امروزه آجر قزاقی در نمای ساختمان های مدرن و جدید کاربرد بسیاری دارند. این آجرهای سنتی کاملا به صورت دستی و در رنگ های خاکی، زرد، پوست پیازی، قرمز اخرائی، آتشی و حنایی ساخته می شود.

مرکز فروش آجر

قیمت آجر نما قزاقی

مرکز فروش آجر: پارامترهای زیادی بر روی قیمت آجرنما قزاقی تاثیرگذار است که در این بین تاثیر مستقیم دارند. این گروه به ارائه خدمات در زمینه خرید و فروش انواع آجر نما قزاقی در شهرهای اصفهان ، تهران ، قم ، و سایر شهرهای ایران می پردازد. شما می توانید جهت دریافت لیست با ما در تماس باشید. 

مرکز فروش آجر نما قزاقی به صورت عمده

مرکز فروش آجر: همان طور که از مزیت های آجرنمای قزاقی می توان به مقاومت بالا در برابر شرایط آب وهوایی، عدم تغییر رنگ، شوره نزدن و کیفیت بالای آن در پخت اشاره نمود. اکثرا از این نوع آجرها با توجه به ظاهر و طرح، در نماسازی سنتی شهرها و نیز ترمیم و بازسازی بناهای تاریخی و قدیمی مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید آجر نما قزاقی به صورت عمده با ما تماس بگیرید.

مرکز فروش آجر

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید