مرکز خرید آجر نما: امروزه از آجر نما پلاک بطور فراوان استفاده می شود و علت آن هم چیزی نیست جز زیبایی آن در ساختمان و البته قیمت مناسب و صرفه ی اقتصادی آن. مصالخ ساختمانی مانند دیگر چیز ها همیشه و به شکل متداوم در حال تغییر و پیشرفت می باشند.

مرکز خرید آجر نما

بطور نمونه آجر از زمان قدیم تا به الان دارای تغییرات و پیشرفت هایی بوده است. مثلا میتوان به آجرنما اشاره نمود که در حال حاضر دارای رنگ ها، طرح ها و جنس های مختلفی هستند. یکی دیگر از نوع های آجر ، آجر پلاک می باشد که در دنیای امروز دارای شکل های گوناگونی است و در ساخت نمای داخلی و خارج ساختمان ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد آجر نما نسوز پلاک در ساختمان

امروزه صنعت رو به رشد ساختمان هر روز دارای تغییر می شود و مصالح و ابزار مورد استفاده در آن نیز روز به روز تغییر میکند. در این میان آجر به عنوان یکی از اساسی ترین مصالح در صنعت ساختمانی تغییرات زیادی داشته و امروزه شاهد مدل های متنوع و مختلفی از آن می باشیم. آجر پلاک نیز به عنوان یکی از جدید ترین انواع آجر نما دارای مدل ها و انواع مختلفی داشته و اخیرا نیز کاربرد فراوانی در نماسازی داخلی و خارجی ساختمان پیدا کرده است.

جنس آجر نما نسوز پلاک از چیست؟

از آنجایی که آجر پلاک دارای تنوع رنگی فراوانی است، لذا برای تولید آن نیز از مواد اولیه مختلفی استفاده می شود که بطور معمول از خاک رس طبسی و سایر انواع خاک ها به همراه افزودنی های موثر استفاده می شود. جهت ساختمان های مختلف، و بسته به نوع محیط قرار گیری آن، و با در نظر گرفتن سلیقه مشتری، می توان جنس آجر پلاک را مشخص نمود. آجر پلاک در حقیقت نوع خاصی از آجر می باشد که جهت زیبا سازی هرچه بیشتر ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. آجر پلاک بنا بر طرح معماری و سلیقه مرف کننده امکان دارد در قسمتی از ساختمان و یا در کل نمای ساختمان مورد استفاده قرار گرفته و سبب زیبایی هرچه بیشتر نمای آن شود.

مرکز خرید آجر نما

رنگ بندی آجر نما نسوز پلاک

مرکز خرید آجر نما: همان طور که گفته شد زمینه رنگ بندی آجر پلاک بسیار بزرگ می باشد و با دقت به سلیقه کاربران و جلب رضایت مصرف کننده طیف وسیعی از رنگ بندی ها در آجر پلاک مورد استفاده قرار گرفته است. رنگ آجرپلاک از نارنجی روشن و متمایل به سفید گرفته تا قهوه ای تیره و مایل به سیاه متغیر باشد. تا با نیاز مصرف کنندگان را با توجه به نوع ساختمان و شرایط محیطی که در آن قرار گرفته است را فراهم نماید.

آجر نما پلاک زرد ۵ سانتی

مرکز خرید آجر نما: این نوع آجر نما که به آجر نما پلاکی و آجر نما کارتنی یا آجر پلاک یا آجر پلاکی یا آجر دوغابی و گاهی به آجر سه سانتی نیز شناخته شده است برای استفاده در نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و از جمله قدیمی ترین انواع آجر نما به شمار می رود. این نوع آجر در استفاده در نمای ساختمان سابقه بسیار فراوانی دارد و شاید در حال حاضر هم بتوانید تعداد زیادی از انواع این آجر نما را در کوچه و محله های قدیمی پیدا کنید اما عمده محبوبیت امروزه این آجر نما پلاکی شاید به سادگی آن مربوط شود.

مرکز خرید آجر نما

قیمت آجر نما پلاک

مرکز خرید آجر نما: پارامترهای متنوعی را می توان بر قیمت آجر نما نسوز پلاک تاثیر گذار دانست که در این بین می توان به ابعاد و نوع آن اشاره نمود. بطور مثال از نظر تنوع دارای قرمز انگلیسی و سند بلاس خطی قرمز انگلیسی می باشد. گروه ما همواره به خرید و فروش انواع آجر نما پلاک می پردازد و آمادگی ارائه خدمات خود به کلیه فعالان صنعت ساختمان در شهرهای اصفهان ، تهران و سایر شهرهای ایران می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید.

مرکز خرید آجر نما

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید