مرکز خرید آجررسی: درحقیقت آجر های رسی را می توان یکی از قدیمی ترین نوع مصالح نام برد که از محبوبیت بسیار زیادی در میان مصالح دارند و علت این محبوبیت با صرفه بودن و دوام و کارایی آنها میباشد.ونیز آجرهای رسی برای دیوار کشی پارتیشن بندی پایانه ها و … کاربرد دارند. آجر رسی بسته به مواد اولیه و نحوه تولید دارای تنوع فراوانی می باشند. بعضی از آنها به عنوان مصالح پرکننده مناسب می باشند و بعضی دیگر به علت جلوه ظاهری و مقاومت جهت نماسازی به کار می روند.

مرکز خرید آجررسی

کاربرد آجر رسی

در ابتدا باید بگوییم که آجر رسی در وهله اول برای آب و هوای گرمسیری مانند کشور ما بسیار مناسب می باشد. همچنین به گفته متخصصان این محصول به علت مقاومت و کاربری بالا یکی از قدیمی ترین مصالح ساختمانی به حساب می آید. ولی چنانچه در مقاله های گوناگون نیز بازگو شد، چیزی که مهم تر است این می باشد که آجر از جمله سالم ترین و بهترین ترین مصالح ساختمانی با طبیعت می باشد. استخراج رس کمترین آسیب را برای محیط زیست خواهد داشت. به علاوه این محصول به بیان کارشناسان قابل بازیافت می باشد.

ویژگی های یک آجر رسی مناسب

  • نوع زمین آجر: زمینی که در ساخت آجرهای رسی استفاده میشود باید پاک از هرگونه نمک , مواد آلی و مواد مضر شیمیایی باشد.
  •  سایز آجرهای رسی: این نوع از اجرها باید دارای لبه های تیز و مستقیم و در اندازه های یکسانی باشند. از هر آجری میتوان برای  ساخت و ساز استفاده کرد ولی اجر خوب باید بصورت یکنواخت و منظم باشد. اندازه استاندارد یک اجر باید 190*90*90 میلی متر باشد.
  • رنگ آجر: رنگ آجر نیز بسیار مهم میباشد به صورتی که یک اجر خوب باید رنگ مسی یکنواختی داشته باشد. زیاد پختن و یا کم پختن آجر باعث میشود که یکنواختی رنگ آجر از بین برود و همچنین کیفیت خود را از دست بدهد.
  • صدای آجر باید جوری باشد که هنگام ضربه زدن به آن صدای فلزی از خود ساطر کند.
  •  سختی آجر: یک آجر با کیفیت و استاندارد باید به گونه ای باشد که هنگامی که با ناخن یا یک جسم روی آن میکشیم  خراشیده نشود.استحکام یک آجر باید 35 نیوتن بر میلی متر مربع باشد.
  • بافت آجر: آجر باید به گونه ای باشد که یکنواخت و فشرده شده باشد و نباید سطح آن صاف باشد زیرا باعث میشود که ملات از روی آجر بریزد.

مرکز خرید آجررسی

استاندارد شماره ۷ آجر رسی

  •  آجر به طور کامل یکپارچه و سخت باشد، چنانچه هر گاه با یک آجر به آجر ضربه ای وارد شود، صدای مشخص زنگ داری تولید شود.
  • آجر باید از تاب فشاری لازم برخوردار باشد.
  • میزان جذب اب نباید از ۳۰ درصد وزن آجر تجاوز نماید.
  • آجر باید در مقابل یخبندان مقاومت کافی داشته باشد.

مرکز خرید آجررسی

قیمت آجر نما رسی صادراتی

مرکز خرید آجررسی: قیمت آجرنما رسی با دقت به نوع آن، جنس، برند تولیدی متفاوت است. در سال های اخیر به علت تورم و شرایط بد اقتصادی حاکم در داخل کشورمان قیمت این محصولات دچار نوسان شدیدی شده است و نمی توان قیمت ثابتی را اعلام کرد. قیمت این محصولات درجه یک در بسیاری از مراکز فروش شهر های مختلف به علت زیاد بودن تولید ارزان تر می باشد.

مرکزخرید آجررسی باکیفیت و ارزان

مرکز خرید آجررسی چندین سال می باشد که در کشورمان افزایش یافته است. با دقت به این که این محصول دارای ظاهری زیباست و کیفیت بسیار بالایی دارد توسط افراد زیادی با قیمت های متنوع خریداری می شود. خیلی از این نمونه ها در شهر های مختلف کشورمان در ابعاد مختلف با قیمت های متنوع خرید و فروش می شوند. برای خرید آجر رسی درجه یک می توان به مراکز مختلف فروش زیادی مراجعه کرد. بسیاری از خریداران این محصولات را به صورت اینترنتی این کالا ها را تهیه کرد.

مرکز خرید آجررسی

 

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید