در سال های اخیر استخراج خاک رس آجر پزی در کشور روند رو به رشد چشمگیری داشته است به گونه ای میزان استخراج نسبت به سال گذشته با افزایش دو برابری همراه شده است. در ادامه شما را با عواملی که در قیمت خاک آجر ارزان تاثیر می گذارد آشنا می کنیم.

قیمت خاک آجر رسی ارزان در بازار های داخلی

خرید خاک آجر برای آجر پزی

خرید خاک آجر برای آجر پزیبرای خرید خاک آجر برای آجر پزی می توانید به چند صورت اقدام کنید.

  1. روش اول خرید مستقیم از معادن می باشد که شما خاک مورد نظر خود را می خرید و همچنین از تخفیف های شگفت انگیزی برخور دار می شوید.
  2. روش دوم خرید اینترنتی این محصول می باشد که پس از ثبت سفارش می توانید آن را درب منزل خود تحویل بگیرید و خرید آسان را تجربه کنید.
  3. روش سوم خرید از فروشگاه هایی می باشد که بدین منظور در سراسر کشور راه اندازی شده که با مراجعه به این فروشگاه ها می توانید خرید خود را به راحتی انجام دهید.

بهترین خاک آجر ارزان قیمت در بازار

بهترین خاک آجر ارزان قیمت در بازارامروزه خاک آجر در کشور ما دارای کیفیت بالایی می باشد به گونه ای حتی نظر مردم در سایر کشور های همسایه را به خود جلب کرده است و سالانه چندین تن از این خاک بسته بندی شده و صادرات خاک آجر به سایر کشور ها از جمله عراق، عربستان و غیره انجام می گیرد.

این خاک ها علاوه بر کیفیت فوق العاده ای که دارند از قیمت ارزان نیز برخور دار هستند که باعث شده استفاده از آن با افزایش چند برابری همراه باشد.

قیمت خاک آجر رسی مرغوب

قیمت خاک آجر رسی مرغوبقیمت خاک آجر رسی مرغوب به عوامل گوناگونی بستگی دارد که هر کدام از این عوامل به نحوی در قیمت گذاری این محصول تاثیر می گذارند.

یکی از مهم ترین عوامل در تعیین قیمت، کبفیت خاک رس آجر پزی می باشد که هر چه کیفیت بالاتر باشد قیمت آجر‌ نیز بالاتر می رود و هر چه کیفیت کاهش پیدا کند قیمت نیز کاهش پیدا می کند.

از عوامل دیگر می توانیم به شرایطی که خاک در آن بهره برداری شده، هزینه ی حمل آن از معدن تا محل فروش، افرادی که برای استخراج آن ایفای نقش کرده اند و غیره اشاره کنیم.

طرز ساخت آجر

طرز ساخت آجردر پایین می خواهیم شما را با طرز ساخت آجر و میزان مصرف خاک آجر آشتا کنبم.

برای تهیه ی آجر ابتدا باید خاک رس مورد نظر را الک کنیم تا مواد درشتی که همراه آن می باشد از خاک جدا شود. 

پس از آن خاک مورد نظر خود را با مقداری آب ترکیب می کنیم و مواد مورد نیاز دیگر را به آن اضافه می کنیم تا خمیر مورد نیاز برای ساخت آجر فراهم شود.

پس از آن خمیر را قالب می زنیم و با پتک به آن ضربه می زنیم تا خمیر به دست آمده کاملا به هم بچسبد و محکم شود و فضای خالی بین آن ایجاد نشود.

پس آن آجر را وارد کوره کرده و سپ از پختن و سرد شدن از آن استفاده می کنیم.

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید