فروش پودر کائولن: پودر کائولن در اکثر صنایع به عنوان ماده اولیه مورد استفاده قرار می گیرد زیرا این ماده معدنی از خواص بسیار بخصوصی برخوردار می باشد. برای پودر ها و یا کانسارهایی از جنش رس که به رنگ سفید می باشند مورد استفاده قرار می گیرند. پودر کائولن در زمان های قدیم خاک چینی نامیده می شده است. این نام از یک تپه چینی گرفته شده است.

فروش پودر کائولن

زمانی که کائولن با آب در محدوده 20 تا 35 درصد مخلوط می شود، آن را پلاستیکی می نماید و پس از برداشت فشار شکل می گیرد. با افزایش درصد آب، کائولن دوغاب یا تعلیق آبی را تشکیل می دهد. مقدار آب مورد نیاز حهت رسیدن به پلاستیسیته و ویسکوزیته با اندازه ذرات کائولینیت و نیز با مواد شیمیایی خاصی که ممکن می باشد در کائولن وجود داشته باشد متفاوت است. کائولن در فرانسه، انگلستان، زاکسن (آلمان)، بوهمیا (جمهوری چک) و در ایالات متحده، جایی که شناخته شده ترین رسوبات در ایالت های جنوب شرقی می باشد، استخراج شده است.

بزرگترین نمایندگی فروش پودر کائولن در ایران

فروش پودر کائولن: مرکز های فروش متعددی در کشوربه وجود آمده اند که به ارائه پودر کائولن اقدام می نمایند. بعضی از این مراکز به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی پودر کائولن در ایران شناخته شده اند. زیرا این خاک را با کیفیت های بسیار عالی و مرغوب و در حجم های متنوع به فروش می رسانند. این مرکز ها با بهره گیری از روش های متفاوتی مصالح خود را در به فروش کمی رسانند.

فروش پودر کائولن

فروش پودر کائولن: مصرف کنندگان نیز جهت خرید خاک های مد نظر خود می توانند به این فروشگاه هایی که بسیار معتبر می باشند مراجعه کنند. با مراجعه نمایندگی فروش عمده و ارزان پودر کائولن در ایران می توان احتیاجات خود را در حجم های مختلف برطرف نمود؛ زیرا این مراکز هیچ محدودیتی در این زمینه ایجاد نمی کنند، که دلیل آن مربوط به تغذیه مداوم آنها از جانب تولید کنندگان خواهد بود.

فروش پودر کائولن

فروش پودر کائولن با متنوع ترین قیمت های موجود در بازار

فروش پودر کائولن: کاربرد پودر کائولن این روزها بر هیچکس پوشیده نخواهد بود، کائولین همچنین از خاک رس، سفال سفید نرم می باشد که یکی از اجزای مهم ساخت کاشی و سرامیک می باشد و به شکل گسترده ای در ساخت کاغذ، لاستیک، رنگ و بسیاری از محصولات دیگر مورد بهره گیری قرار می گیرد. نمونه هایی از کاربرد کائولین برای اولین بار در سال 1700 توسط مسیحی فرانسوی کشف شد.

فروش پودر کائولن

کاربرد کائولین در همه بخش ها از کاشی و سرامیک گرفته تا کاغذ و رنگ کاملا واضح می باشد. رسوب کائولن جهت بهبود کشش و مدول ترکیبات لاستیکی بر پایه کربنات کلسیم مورد استفاده قرار می گیرد. سنگ های کائولن سخت با اندازه ذرات کوچکتر، مدول بالا، استحکام کششی بالا، سختی و مقاومت به سایش بر روی ترکیبات لاستیکی ارائه می شود. برای خرید پودر کائولن با متنوع ترین قیمت های موجود در بازار با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید