فروش عمده آجر: یکی دیگر از انواع آجرهایی که در ایران دارای تولید فراوانی می باشد آجر لعابی می باشد و در این بخش به بررسی و پاسخ به این سوال که آجر لعابی چیست خواهیم پرداخت.این آجر مشابه آجرهای معمولی مورد تولید قرار گرفته و از آن تنها در پوشش نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. روی سطح آن به وسیله لعاب پوشش داده می شود و کلمه لعاب اشاره به یک سطح بسیار نازک از جنس شیشه دارد که در یک سطح درجه حرارتی مشخصی شکل خواهد گرفت. و انجام یک سری اقدامات و ترکیب آن با ماده های دیگر سبب خواهد شد تا سطح شیشه ای را روی سطح خود نگه دارد.

فروش عمده آجر

لعاب به صورت های گوناگونی در بازار قابل دستیابی می باشد که در این بین می توان به انواع مات، شفاف، نرم، رنگی، بلوری، کدر، زبر و ساده اشاره نمود که هرکدام از این انواع نام برده را در بخش محصولات معرفی می کنیم.

آیا می دانید لعاب چیست؟

رنگ و لعاب درحقیقت همان پوشش درخشان و شفاف موجود بر روی سفال می باشد که زیبایی و درخشندگی بی نظیر را به سفال می دهد. بهره گیری از رنگ و لعاب در سفالگری علاوه بر ایجاد جذابیت و زیبایی، سبب افزایش استحکام و دوام سفال می شود و دارای انواع مختلفی از جمله براق یا مات، شفاف یا کدر، صاف و یا حتی بافت دار می باشد. نوع رنگ و لعاب بسته به نوع فرمول آن و مواد تشکیل دهنده آن دارد، به همین علت با ترکیب مواد تشکیل دهنده لعاب به میزان های مختلف، می توانید رنگ و لعاب جدیدی را ابداع نمایید.

انواع لعاب

  • لعاب سرب که لعاب براق و شفاف است و به دمای پخت ۸۰۰ درجه سانتی گراد نیاز دارد و در آجر های لعابی مسجدی از آن مورد استفاده قرار می گیرد.
  • لعاب قلع یا لعاب سفید مات ؛ که در ایران باستان و هم چنین در سفالگری اسلامی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • لعاب فلدسپات ؛ یکی دیگر از انواع لعاب می باشد که از آن برای تزئین آجرها استفاده می شود و در مناطق مختلف آسیا کاربرد دارد.
فروش عمده آجر

آجر لعابی چیست؟

آجر های لعابی یکی از انواع آجرهایی می باشد که ساخت و تولید آن مانند آجر های معمولی است ولی در این نوع آجر سطح آن را با لعاب کاشی می پوشانند. بیشترین کاربرد این آجر در زیبا سازی نما و دیزاین قسمت هایی از داخلی ساختمان است و در بخش هایی همچون دیوار های باربر از آجر های لعاب دار استفاده نمی شود.
آجر های لعاب دار علاوه بر آن که زیبایی خاصی به نمای ساختمان می بخشد، مقاومت نما را در مقابل هوازدگی و فرسایش بالا برده و مانع آسیب رساندن به نما می شود.

ر

کاربرد آجر لعابی

فروش عمده آجر: فراوان ترین کاربرد این آجر در زیبا سازی نما و دیزاین قسمت هایی از داخلی ساختمان است و در بخش هایی همچون دیوار های باربر از آجر های لعاب دار استفاده نمی شود. آجر های لعاب دار علاوه بر آن که زیبایی خاصی به نمای ساختمان می بخشد، مقاومت نما را همچنین در مقابل هوازدگی و فرسایش بالا می برد و مانع آسیب رساندن به نما می شود. جرنما لعابدار همان صورت که از اسم آن پیداست سطح آن مثل ظروف سفالی لعابکاری می شود، در اندازه های متفاوت و شکل های مختلفی برای مصارف بسیار زیادی تولید می شود.

فروش عمده آجر لعابی با بهترین کیفیت

فروش عمده آجر: هر کدام از ما به دنبال نمایی زیبا و خوش منظر از ساختمان و نمای آن می باشیم. ساختمان های امروزه با دقت به تنوع بسیار فراوانی که در مصالح موجود در بازار وجود دارد، سبب تنوع در نماهای ساختمانی شده است. در بیشتر نماهایی که از آجر ساخته شده اند از انواع آجر های لعابی استفاده شده است و همین موضوع مصرف کنندگان را به خرید عمده آجر لعابی نزدیک می کند. برای خرید و مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

فروش عمده آجر

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید