فروش بهترین آجر نما رستیک: روستیک در لغت به معنای روستایی و دهاتی می باشد. این سبک از چیدمان مناسب، تداعی‌ کننده‌ طبیعت ساده و زیبای روستایی خواهد بود. از این رو چوب نقش مهمی در این چیدمان دارد و علت آن این است که اکثر دست‌ سازه‌ها و آثار هنری که به دست روستاییان ساخته می‌ شود از جنس چوب می باشد. درست است که چوب عنصر اصلی این سبک است، ولی این به این معنا نمی باشد که نمی‌ شود از این سبک برای فضایی مدرن استفاده نمود، بلکه رسالت سبک روستیک در این است که بتوان از عناصر یک زندگی ساده و آرامبخش، برای یک فضای مدرن و امروزی استفاده نمود.

فروش بهترین آجر نما رستیک

البته که در این سبک می‌ توان از هر مصالح طبیعی، روستایی و ساده که کمتر دست‌ خورده باشند، استفاده کرد. این آجر ها می‌ تواند شامل، سنگ و آجر و کاه‌ گل نیز باشد که بسیار فضا را به محیط ساده و روستایی نزدیک می‌کند. یکی از اساسی ترین ویژگی‌ های این سبک گرما و حس صمیمیت و دوستی می باشد که در فضا های مدرن و با متریال‌ های سرد و صیقل یافته، کمتر امکان‌ پذیر است. این سبک در طراحی‌ های مدرن نیز بسیار مورد بهره گیری قرار می‌ گیرد و در حال حاضر در برخی نقاط بسیار محبوب می باشد.

آجر نما رستیک چیست؟

آجر نما رستیک از مصالح هایی می باشد که در طراحی داخلی و خارجی یک بنا، بسیار مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این آجر نوعی از مصالح هستند که با روی کار آمدن سبک قدیمی روستیک که مجددا محبوبیت یافته است، متداول شده است. آجر نما رستیک مانند دیگر آجر نماها از کیفیت و ویژگی‌های بسیاری برخوردار می باشد.

فروش بهترین آجر نما رستیک

تفاوت عمده آجر رستیک با دیگر آجرها، شکل ظاهری و بافت آن خواهد بود. در اکثر آجرها، سطح آجر را صیقل و اصولا با روغن مخصوص پوشش می‌ دهند، تا مقاومت و زیبایی آن را بالا ببرند، ولی در این آجرها سطح را صیقل نمی‌دهند و همان بافت خشن و طبیعی خود را دارد. ‌علت آن، این می باشد که در این سبک کمتر به طبیعت دست‌ درازی می‌ شود و می بایست تمام ویژگی‌‌های طبیعی خود را حفظ کند.

خصوصیات آجر نما رستیک

البته باید این نکته را هم یادآورد شد که این سبک به این معنا نیست که تنها از این متریال مرغوب در طراحی داخلی استفاده کنید، بلکه می‌ توان از این متریال در قسمت‌های کوچکی از طراحی استفاده کرد. مثلا می‌توان یک دیوار را با آجر رستیک پوشش داد و یا قسمتی از کف یک اتاق را با چوب کمتر دست خورده، پوشاند و با این مقدار کم نیز می‌ توان سبک رستیک را با تمام ویژگی‌ های خود به خانه‌ها مهمان کرد.

رنگ بندی آجر نما رستیک

فروش بهترین آجر نما رستیک: آجر نما نسوز زیباست و رنگ های خاص و زیبایی دارد. طرح رستیک آجر نمای نسوز سبب زیباتر و طبیعی تر شدن آجر نما رستیک می شود. البته باید گفت با وجود رنگ‌‌ های متنوعی که آجر رستیک دارد، کمتر در ساخت آن از رنگ‌ های مصنوعی بهره گیری می‌ شود و سعی بر این می باشد که با افزایش و یا کاهش میزان حرارت، در زمان پخت و یا مدت پخت، رنگ‌ آن‌ها را تغییر داد.

فروش بهترین آجر نما رستیک

آجر رستیک قزاقی

آجر نما رستیک قزاقی، آجر قزاقی دارای خلل و فرج است. آجر قزاقی به علت شیوه تولید آن بسیار نزدیک طیعت می باشند و حالت رستیک به صورت طبیعی دارند اما در بسیاری از مواقع با بهره گیری از دستگاه هایی آجر قزاقی را رستیک می نمایند و از آنجایی که آجرهای قزاقی سنتی استقامت و استحکام آنها به اندازه آجرهای صنعتی و نسوز نمی باشد، دستگاه های مورد استفاده در آن ها متفاوت است و درجه قدرت آنها پایین تر می باشد.

فروش بهترین آجر نما رستیک با قیمت پایین

فروش بهترین آجر نما رستیک: زمانی که شما تکه ای از نمای خود را آجر رستیک کار کنید، همانند این می باشد که تکه ای صخره به نمای شما چسبیده باشد و حالت نامنظم و یکنواخت که ایجاد شد سبب جذابیت بیشتر نمای ساختمان شما خواهد شد. از جمله ابعاد آجر رستیک نما ۲.۵*۳۱*۷ و ۲.۵*۲۶*۵.۵ و 10*10*2.5 را می توان اشاره کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

فروش بهترین آجر نما رستیک

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید