فروش بهترین آجر نسوز: آجر نسوز از جمله آجرهایی می باشد که این امروزه مورد استقبال فراوان از طرف سازندگان و معماران قرار گرفته زیرا زیبایی، کارایی و تنوع رنگ این محصول بسیار بهتر از آجرهای معمولی می باشد. آجر های نسوز دارای کاربردهای متفاوتی می باشند از جمله پوشش جداره داخلی کوره ها، ساخت جدیدترین مدل های باربیکو، محوطه سازی، نماکاری ساختمان، دکوراسیون داخلی و … . این مدل آجر با تمام شرایط اقلیمی سازگار می باشد. به منظور حفظ بنا و افزایش عمر آن در مقابل شرایط جوی, سایش, حرارت, یخبندان و… بهره گیری از آجر نسوز به سازندگان و معماران پیشنهاد می شود.

فروش بهترین آجر نسوز

همان طور که گفته شد آجر نسوز نیز از انواع مصالح ساختمانی هستند که به طور معمول برای نما ساختمان ها و بناها مورد استفاده قرار میگیرد. با دقت به سبک جدید ساختمان سازی از آجر های نسوز به عنوان نمای ساختمان استفاده میشود. مواد اولیه برای ساخت آجر نسوز خاک نسوز میباشد و اغلب این نوع از خاک رس در معادن کشور یافت می شوند زیرا دارای مرغوبیت بالایی هستند.

آجر نسوز سیلیسی چیست؟

آجرهایی که از خاک سیلیسی تشکیل شده باشند، آجر های سیلیسی گفته می شود. البته خاک های سیلیسی را در اصطلاح کورتزیت هم می گویند که مواد تشکیل دهنده آن ها شامل اکسید سیلیسیوم به مقدار خیلی زیاد و مابقی آن ها اکسید کلسیم، اکسید تیتانیوم و اکسید آهن که برای تهیه این ترکیب از کوارتز خالص استفاده می کنند.

آجر نسوز از جمله آجرهایی است که این روزها مورد استقبال فراوان از طرف سازندگان و معماران قرار گرفته زیرا زیبایی، کارایی و تنوع رنگ این محصول بسیار بهتر از آجرهای معمولی است. آجر نسوز کاربردهای متفاوتی دارد از جمله پوشش جداره داخلی کوره ها، ساخت جدیدترین مدل های باربیکو، محوطه سازی، نماکاری ساختمان، دکوراسیون داخلی و … . این مدل آجر با تمام شرایط اقلیمی سازگار می باشد. به منظور حفظ بنا و افزایش عمر آن در برابر شرایط جوی, سایش, حرارت, یخبندان و… استفاده از آجر نسوز به سازندگان و معماران پیشنهاد می شود.

از این نوع آجر های نسوز جهت پوشش درونی کوره های فولاد سازی استفاده می شود. حتی آجرهای نسوز سیلیسی در تولید شیشه، سرامیک و نیز کوره های کک سازی هم کاربرد دارند، علت آن هم این می باشد که این نوع آجرها رسانایی گرمایی بالایی در نفوذ ناپذیری مقابل گاز ها دارند.

مواد تشکیل دهنده آجر نسوز سیلیسی

ماده اصلی تشکیل دهنده این نوع آجر، خاک سیلیسی می باشد. این خاک از سیلیسیم دی‌اکسید، اکسید آهن، دی اکسید تیتانیوم، سدیم اکسید، پتاسیم اکسید و آلومینیوم اکسید تشکیل شده و از رسانایی گرمایی بسیار بالا و مقاومت در مقابل نفوذ گازها برخوردار می باشد.

تعریف تخصصی آجر سیلیسی بخش عمده این آجرها را خاک‌های سیلیسی که به کوارتزیت معروف است تشکیل می‌دهد. کوارتزیت شامل ۹۵% SiO2 و به مقدارجزئی Al2O3، Fe2O3،TiO2، K2O و Na2O می‌باشد. چون این آجرها رسانی حرارت نبوده و گرما را در همان مکان به صورت متمرکز نگاه میدارد به همین علت در موارد خاص و حساس مورد استفاده قرار میگیرد.

رنگ آجر های نسوز سیلیسی

امروزه پرطرفدار ترین رنگ های آجر نسوز سیلیسی قرمز و قهوه ای است، ولی فراموش نکنید که تنوع رنگ در آجر های نسوز زیاد می باشد و از مشکی گرفته تا سفید می توانند تغییر رنگ داشته باشند. حتی وجود رنگ های زنده و به رنگ طبیعت هم در آجر های نسوز به چشم می خورد که باعث می شود نمایی منحصر به فرد ایجاد شود.

فروش بهترین آجر نسوز

کاربرد های آجر نسوز سیلیسی چیست؟

فروش بهترین آجر نسوز: از این آجرهای مرغوب در گذشته برای پوشش جداره درونی کوره‌های تولید فولاد مورد استفاده قرار می گیرد. اما به دلیل رسانایی گرمایی زیاد و نفوذناپذیری در مقابل گازها، در حال حاضر بیشتر برای پوشاندن جداره درونی کوره‌های تولید خمیر شیشه در کارخانه های شیشه سازی، کوره های کک سازی گازسوز و کوره‌ های تولید سرامیک استفاده می‌ شود.

فروش بهترین آجر نسوز سیلیسی با قیمت پایین

فروش بهترین آجر نسوز: آجر های نسوز سیلیسی در هر شهرستان و هر استان دارای قیمت متفاوتی می باشند. جهت خرید انواع آجر های سیلیسی در هر منطقه می بایست اطاعات به روزی در رابطه با قیمت هر یک از آن ها در دست داشت چرا که آجر ها نیز مانند هر محصول دیگری امکان تغییر قیمت در هر روز را دارد. برای اطلاع از قیمت به روز آجر های نسوز سیلیسی در سراسر کشور با ما در تماس باشید.

فروش بهترین آجر نسوز

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید