فروش اینترنتی آجر نما پلاک: آجر نما پلاک به عنوان یکی از انواع آجر ها می باشد که در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. آجر نما از بهترین نوع  سنگ کائولند و خاک رس از معادن مرغوب و مختلف کشوردر رنگ های قرمز و گلبهی و زرد تهیه و تولید می شود و پس از خرد شدن و ترکیب با موادهای مخصوص توسط پرس های تمام اتوماتیک قالب گیری و در دمای بین 800 الی 1000 درجه سانتیگراد پخته می شود. به جهت مقاومتی که در آجر بوجود می آید آجر نما پلاک یکی از بهترین گزینه ها برای کار فرمایان عزیز دولتی و خصوصی برای  نماسازی ساختمان های در حال ساخت خواهد بود.

فروش اینترنتی آجر نما پلاک

شرکت های طراح با بهره گیری از افراد باتجربه و نرم افزارهای بروز طراحی، درطراحی نما های خود از آجر نما به طور معمول در نما و لابی های ساختمان همراه با سنگ استفاده نموده و نماهایی بسیار زیبا را به کار فرمایان خود عرضه می کنند. در طراحی ها از آجر نما پلاک نیز به تنهایی در نمای ساختمان استفاده می شود که این نوع نما در نوع خود بی نظیر است.

آجر پلاک چیست؟

در حال حاضر از آجر نما پلاک فراوان استفاده می شود و علت آن هم چیزی نمی باشد جز زیبایی آن در ساختمان و البته قیمت مناسب و صرفه ی اقتصادی. مصالخ ساختمانی همانند سایر آجر ها همیشه و به طور متداوم در حال تغییر و پیشرفت می باشند بطور مثال آجر از زمان قدیم تا به الان دارای تغییرات و پیشرفت هایی بوده است به طور مثال میتوان به آجر نما اشاره نمود که امروزه دارای رنگ ها، طرح ها و جنس های گوناگونی هستند. یکی دیگر از انواع آجر، آجر نما پلاک است که در دنیای امروز دارای شکل های مختلفی می باشد و در ساخت نمای داخل و خارج ساختمان ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش اینترنتی آجر نما پلاک

جنس آجر نما پلاک

از آنجایی که آجر نما پلاک دارای تنوع رنگی زیادی است، لزا برای ساخت آن نیز از مواد اولیه مختلفی استفاده می شود که بطور معمول از خاک رس طبسی و دیگر انواع خاک ها به همراه افزودنی های موثر استفاده می شود. برای ساختمان های مختلف ، و بسته به نوع محیط قرار گیری آن، و با در نظر گرفتن سلیقه مشتری، می توان جنس آجر نما پلاک را مشخص نمود.

آجر نما پلاک در حقیقت نوع خاصی از آجر می باشد که برای زیبا سازی هرچه بیشتر ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. آجر نما پلاک بنا بر طرح معماری و سلیقه مرف کننده ممکن است در بخشی از ساختمان و یا در کل نمای ساختمان مورد استفاده قرار گرفته و موجب زیبایی هرچه بیشتر نمای آن می شود.

تنوع رنگ بندی آجر نما پلاک

زمینه رنگ بندی آجر نما پلاک بسیار گسترده است و با دقت به سلیقه کاربران و جلب رضایت مصرف کننده طیف وسیعی از رنگ بندی ها در آجر نما پلاک مورد استفاده قرار گرفته است. رنگ بندی آجر نما پلاک ممکن است از نارنجی روشن و متمایل به سفید گرفته تا قهوه ای تیره و مایل به سیاه متغیر باشد. تا با نیاز مشتریان را با توجه به نوع ساختمان و شرایط محیطی که در آن قرار گرفته است را فراهم نماید.

مزایای استفاده از آجر نما پلاک

  •     رنگ بندی بسیار زیاد
  •     قیمت اقتصادی
  •     ظرافت و زیبایی
  •     تنوع بالا
فروش اینترنتی آجر نما پلاک

اهمیت استفاده از آجر نما پلاک در ساختمان

فروش اینترنتی آجر نما پلاک: صنعت رو به رشد ساختمان هر روز در حال تغییر است و مصالح و ابزار مورد استفاده در آن نیز روز به روز تغییر میکند. در این میان آجر به عنوان یکی از اصلی ترین مصالح ساختمانی تغییرات زیادی داشته و در حال حاضر شاهد مدل های متنوع و مختلفی از آن می باشیم. آجر نما پلاک نیز به عنوان یکی از جدید ترین انواع آجر نما امروزه دارای طرح ها و انواع مختلفی می باشد و اخیرا نیز کاربرد بسیار گسترده ای در نماسازی داخلی و خارجی ساختمان پیدا کرده است.

فروش اینترنتی آجر نما پلاک مرغوب در سراسر کشور

فروش اینترنتی آجر نما پلاک: قیمت آجر نما نسوز پلاک به پارامتر های متنوعی بستگی دارد که در این بین می توان مدل های مطرح شده در بخش بالا را تاثیرگذار دانست. شرکت جمال مصالح به عنوان یکی از بزرگترین فروشنده و توزیع کننده انواع آجر ساختمانی در ایران، ارائه دهنده انواع آجر با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد، جهت خرید آجر نما پلاک مرغوب در سراسر کشور و کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

فروش اینترنتی آجر نما پلاک

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید