آجر سنتی صادراتی:از قدیم هدف اصلی از ساختن مسکن، رفع احتیاج انسان به یک سر پناه و حفاظت خود و خانواده از سرما و گرما و همچنین محافظت در برابر حمله ی حیوانات وحشی بوده است. ولی در حال حاضر این موضوع از فرهنگ شهرسازی تاثیر گرفته و علاوه بر مسکن و تهیه خانه، به معماری و طراحی آن نیز اهمیت داده می شود. اکنون معماری مسکن جزو یکی از اساسی ترین و بهترین گزینه ها محسوب می شود.

آجر سنتی صادراتی

آجر سنتی

آجرجایگاه بسیار مهمی را در پروسه ی مسکن سازی دارد و از بین بقیه مصالح در اولویت قرار گرفته است. آجر از نظر ساختاری یکی از سازگار ترین مصالح ساختمانی با طبیعت و محیط زیست می باشد. قیمت آجر سنتی نیز به نسبت با سایر مصالح ساختمان سازی مشابه خیلی به صرفه تر است.و نیز دلیل مورد توجه قرار گرفتن آن ظاهر متفاوت آن بوده و هست. بهره گیری از آجر سنتی به عنوان کف پوش و یا نمای اصلی ساختمان علاوه بر زیبایی حس خوبی به بیننده القا میکند.

تعداد زیادی از مهندسین معمار ترجیح می دهند که این آجرها را در ابعاد و سایز های بزرگ خریداری کرده و سپس خود به ابعاد مورد نظر کوچکتر تقسیم کنند. با این کار هزینه های خود را کاهش دهند و کار خود را تخصصی تر می کنند.آجر دارای مزایا و ویژگی های زیادی می باشد و امروزه به عنوان پر کاربرد و پر مصرف ترین مصالح زیبایی و جلوه ی خاصی را به بنا می بخشد. در ایران آجر از گذشته درذصنعت ساختمان سازی استفاده شده است.

انواع آجر سنتی

  • آجر لعاب‌ دار
  • آجر سنتی ماشینی
  • آجر سنتی قزاقی

آجر سنتی صادراتی

فرآیند ساخت آجر سنتی

در ابتدا می بایست خاک رس با کیفیت مطلوب برای ساخت آجر تهیه شود پس از آنکه خاک را تبدیل به گل کردیم، در مرحله بعدی قالب گیری یا خشت زنی انجام می شود.خشت ها را معمولا در روش سنتی در مقابل آفتاب می گذارند تا خشک شود که پس از خشک شدن به آن خشت خام می گویند.در مرحله آخر این خشت های خام به کوره های آجر پزی منتقل شده و در آنجا طی یک مراحل خاص پخته و تبدیل به آجر می گردد.

ابعاد آجر به نوعی است که به آسانی در یکدیگر قفل و بست شده و این خاصیت کیفیت های مهندسی بی شماری برای ساختمان ها ایجاد می کند. از جمله در محل اتصال دو دیوار به یکدیگر و اجرای دهانه های وسیع به صورت قوس، طاق و گنبد است که از زمان ساسانیان در ایران رونق پیداکرده است.

کاربرد های آجر سنتی

از این نوع آجرها برای نوسازی بنا های قدیمی و همچنین برای ساختن بنا های جدیدی با ظاهر سنتی مورد استفاده قرار میگیرد. بهره گیری از این آجرها در نمای ساختمان ها حس بسیار خوبی به جامعه منتقل می کند و جلوه و زیبایی خاص و منحصر به فردی به نمای شهری می بخشد.که دلیل این، منشا طبیعی آجرهای سنتی می باشد. آجر های سنتی به علت تولید به نسبت راحت و فراوانی در ساخت آنها دارای قیمت مناسبی هستند. و این مناسب بودن قیمت آجر سنتی صادراتی در پروژه ی ساخت یا باز سازی بنا موجب کاهش هزینه ها در کل عملیات می باشد.

آجر سنتی صادراتی

فروش آجر سنتی صادراتی

بازاریابی آجر سنتی صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است. اکثر شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند.آمار نشان می دهد هر ساله فروش آنلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد.این رقم نشانگر این است که خیلی از صاحبان کسب و کار ها به فکر استفاده از ظرفیت های بازاریابی دیجیتالی می باشند. شما می توانید با استفاده از خدمات ما همزمان از بازارایابی دیجیتال و سنتی برای بازارایابی و فروش محصول خود استفاده کنید.
آجر سنتی صادراتی

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید