امروزه فروش اینترنتی آجر به قیمت کارخانه باعث می شود تا خریداران واقعی در کمترین زمان ممکن بدون پرداختن هزینه ایاب و ذهاب بی واسطه محصول مورد نطر خود را تهییه نمایند.

چگونه فروش اینترنتی آجر به قیمت کارخانه داشته باشم ؟

فروش اینترنتی آجر به قیمت کارخانه

در جوامع امروزی خیلی از مشتریان آجر که به صورت عمده آجر می خرند به این فکر هستند که چگونه می توانند واسطه ها را کم کنند و مستقیم از کارخانه خرید کنند ، چرا که خرید مستقیم از کارخانه های معتبر مزایای خودش را در بر دارد:

  1. قیمت بسیار کمتر از بازار
  2. سود بیشتر
  3. اعتبار بالاتر
  4. برندینگ شدن و شناخته شدن

پس سعی ما بر این هست که شما بدون واسطه از کارخانه خرید کنید تا از مزایای آن بهره مند شوید . می توانید برای خرید مستقیم با ما ارتباط بگیرید .

بهترین آجرها از نظز کیفیت کدام هستند ؟

فروش اینترنتی آجر به قیمت کارخانه

آجر از زمان قدیم تا امروز به عنوان محبوب ترین مصالح برای ساخت بنا استفاده می شده است . ولی با گذشت زمان و تلاش معمارگران هر روز بر محبوبیت و زیبایی آجرها افزوده شد و کیفیت و جنس آنها نیز تغییر کرد . بهترین آجرها بر اساس ویزگی های مختلف از نظر ترکیب شیمیایی و روش ساخت طبقه بندی می شوند :

  1. آجرهای فشاری _ به این دلیل به این نام قرار گرفتند که خشت اولیه با دست زده می شده و با فشار دست کارگرهای زحمت کش قالب ها پر می شده است.
  2. آجرهای ماشینی _ یا آجر سوراخ دار که در ایران به آجرهای هشت یا ده سوراخه نیز معروف است .

بهترین آجرها آجری است که کاملا پخته شده باشد، و سطح یکنواخت و بسیار سخت داشته باشد ، و وقتی با آجر دیگر برخورد کند صدای زنگ دار ایجاد شود ، همچنین در برابر آتش سوزی مقاومت زیادی داشته باشد .

 

چرا آجر شوره می زند و راه حل آن چیست ؟

فروش اینترنتی آجر به قیمت کارخانه

شوره زدن یا سفیدک زدن آجر بخاطر نمک هایی است که در آب وجود دارد ، و وقتی آب بخار می شود نمک ها بر روی سطح دیوارها باقی می ماند و به مرور زمان منجر به فرسوده شدن نما می شود .

اکثر افراد فکر می کنند که شوره بر روی نمای ساختمان از آجر هست ، در حالی که نمک های محلول شده در ملات ، آب و شن استفاده شده نیز باعث شوره می شود . همچنین زطوبت هوا نیز دز ایجاد شوره موثر می باشد و به مرور زمان این مشکل برطرف می شود.  چند راه حل وجود دارد برای از بین بردن شوره روی دیوار:

  1. دستمال زبر یا گونی نخی را بر روی شوره ها بکشیم ، که این برای مواقعی خوب است که مقدار شوره ها کم است .
  2. اگر مقدار شوره ها زیاد باشد ، باید نما را با آب بشوریم و همزمان توسط دستمال یا جارو اقدام به پاک کردن شوره ها نماییم .
  3. اگر شوره ها بسیار زیاد باشد می توان از جوهر نمک رقیق شده نیز استفاده کرد .
  4. می توانیم از نانو برای از بین بردن شوره ها و محافظت از سنگ ها نیز استفاده کرد .

کارخانه های معتبر آجر با ضمانت کدام هستند ؟

فروش اینترنتی آجر به قیمت کارخانه

در کشور ما کارخانه های معتبر آجر هستند که با بهره گیری از فناوری روز دنیا و جدید ترین تکنولوزی بهترین و با کیفیت ترین آجرها را در کم ترین زمان ممکن به دست شما می رسانند . اما سعی کنید بهترین کارخانه از نطر جنس و کیفیت و قیمت پیدا کنید و در انتخاب خود دقت کنید . این که از چه کارخانه ای آجر تهیه کنید باید از سایت های معتبر اطلاعات کسب کنید . مجموعه ما می تواند در این زمینه به شما کمک کند تا در خرید خود بهترین انتخاب را داشته باشید .

 

 

 

 

 

 

 

 

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید