فروش آجر نسوز نما پلاک: آجر نما پلاک به عنوان یکی از انواع مدل های آجر است که در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. آجرنما از بهترین نوع  سنگ کائولند و خاک رس از معادن مرغوب و مختلف کشوردر رنگ های قرمز و گلبهی و زرد تهیه و تولید می شود و پس از خرد شدن و ترکیب با موادهای مخصوص توسط پرس های تمام اتوماتیک قالب گیری و در دمای بین 800 الی 1000 درجه سانتیگراد پخته می شود.

فروش آجر نسوز نما پلاک

به جهت مقاومتی که در آجر بوجود می آید آجر نما یکی از بهترین گزینه ها برای کارفرمایان عزیز دولتی و خصوصی برای  نماسازی ساختمان های در حال ساخت خواهد بود. شرکت های طراح با بهره گیری از افراد باتجربه و نرم افزارهای بروز طراحی، در طراحی نماهای خود از آجرنما معمولآ در نما و لابی های ساختمان همراه با سنگ استفاده نموده و نماهایی بسیار زیبا را به کارفرمایان خود ارائه می دهند. 

آجر نسوز نما پلاک در ساختمان

صنعت رو به رشد ساختمان هر روز در حال تغییر است و مصالح و ابزار مورد استفاده در آن نیز روز به روز تغییر میکند. در این میان آجر به عنوان یکی از اساسی ترین مصالح ساختمانی تغییرات زیادی داشته و در حال حاضر شاهد مدل های متنوع و مختلفی از آن می باشیم. آجر پلاک نیز به عنوان یکی از جدید ترین انواع آجر نما امروزه دارای مدل ها و انواع مختلفی دارد و اخیرا نیز کاربرد فراوانی در نما سازی داخلی و خارجی ساختمان پیدا کرده است.

فروش آجر نسوز نما پلاک

جنس آجر نما پلاک

از آنجایی که آجر پلاک دارای تنوع رنگی زیادی است، لزا برای ساخت آن نیز از مواد اولیه مختلفی استفاده می شود که بطور معمول از خاک رس طبسی و دیگر انواع خاک ها به همراه افزودنی های موثر استفاده می شود. برای ساختمان های مختلف، و بسته به نوع محیط قرار گیری آن، و با در نظر گرفتن سلیقه مشتری، می توان جنس آجر پلاک را مشخص نمود.

آجر پلاک مرغوب در واقع نوع خاصی از آجر می باشد که جهت زیبا سازی هرچه بیشتر ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. آجر پلاک بنا بر طرح معماری و سلیقه مرف کننده ممکن است در بخشی از ساختمان و یا در کل نمای ساختمان مورد استفاده قرار گرفته و سبب زیبایی هرچه بیشتر نمای آن می شود.

اهمیت استفاده از آجر نسوز نما پلاک

ساختمان سازی با بهره گیری از آجرهای قرمز و زرد و گلبهی دارای جذابیت بخصوصی می باشد، و در حال حاضر مزایای بی شمار آن موجب شده تا معماران و مهندسان از این متریال در اجرای زیباترین نما های ساختمانی بهره مند شوند. آجرنما قرمز، زرد و آجر نما گلبهی از سنگ کائولند, و خاک رس مرغوب تولید می شود. جالب است که بدانید در زمان اجرای نماهای ساختمانی با استفاده از آجر نما، به هنرنمایی و دقت بیشتری نیاز است، و همین موضوع باعث جذابیت و برتری نمای آجرنما  قرمز شده است.

فروش آجر نسوز نما پلاک

رنگ بندی آجر پلاک

فروش آجر نسوز نما پلاک: زمینه رنگ بندی آجر پلاک با کیفیت بسیار گسترده می باشد و با دقت به سلیقه کاربران و جلب رضایت مصرف کننده طیف وسیعی از رنگ بندی ها در آجر پلاک مورد استفاده قرار گرفته است. رنگ آجرپلاک ممکن است از نارنجی روشن و متمایل به سفید گرفته تا قهوه ای تیره و مایل به سیاه متغیر باشد. تا با نیاز مشتریان را با توجه به نوع ساختمان و شرایط محیطی مناسب که در آن قرار گرفته است را فراهم نماید.

فروش آجر نسوز نما پلاک با بالاترین کیفیت

فروش آجر نسوز نما پلاک: امروزه در سرتاسر جهان نیاز شهرها به نمای مقاوم و حرفه ای، انواع آجر نما زرد و قرمز می باشند که بهترین رنگ ها و طرح ها را دارا است و سبب جلب توجه و رضایت معماران و مهندسان شده است که حرف اول را میزنند. فروشگاه جمال مصالح یکی از بزرگترین فروشگاه و توزیع کننده در ایران می باشد،که ارائه دهنده ی انواع آجر با کیفیت بالا و قیمت مناسب است، جهت خرید آجر نسوز نما پلاک با بالاترین کیفیت و کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

فروش آجر نسوز نما پلاک

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید