فروش آجر لفتون صادراتی: آجر لفتون از خاک رس یا شیل تولید شده و دارای ده سوراخ است، این نوع آجردر سایز قالب بزرگ و قالب کوچک ساخته و ارائه می شود که دارای رنگ های زرد، گلبهی و قرمز با کیفیت های مختلف می باشد. بهترین خاک رس مخصوص آجر پزی در استان اصفهان وجود دارد. خاک رس موجود در اصفهان اصلا ناخالصی ندارد و برای ساخت آجر بسیار مناسب می‌باشد. آجر لفتون تنوع زیادی دارد اما بهترین و پرطرفدارترین نوع آن، آجر 10 گل است.

فروش آجر لفتون صادراتی

آجر لفتون در صنعت ساختمان سازی برای دیوار کشی مورد استفاده قرار می گیرد. از این آجرها اکثرا برای دیوارهایی که وزنی روی آن قرار می گیرد و یا باید فشاری را تحمل کند استفاده می‌کنند. این آجر را به شکل پازلی روی هم قرار می دهند تا نسبت به فشار و وزن  تحمل پیدا کند.این سوراخ ها به منظور کاهش وزن آجر، عایق بندی و ایجاد خلاء بوجود آمده اند. آجر لفتون که در شهرهای مختلف ایران به نامهای بهمنی، زبره و ده سوراخ معروف است که سه طرف نما می باشد و کاربرد اصلی این آجر برای دیوار چینی و سقف و سوله است.

کاربرد آجر لفتون

آجر لفتون از انواع آجرهایی هستند که در صنعت ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارند. نام های دیگر آجر لفتون می توان آجرنما لفتون یا آجر نما سوراخدار یا آجر سوراخدار یا آجر نما سوله سازی نام برد . از مزایای آجر لفتون این می باشد که میتوان هم با آن دیوار های حایل و غیر حایل ایجاد کرد و هم پس از ایجاد دیوار و بند کشی به عنوان نما از آن استفاد کرد یعنی دیگر نیازی به ایجاد نمای جدید نمی باشد.

تعداد آجر لفتون مورد نیاز برای پوشش یک متر مربع دیوار :

برای محاسبه تعداد آجر لفتون مورد نیاز برای پوشش یک متر مربع دیوار ، علاوه بر در محاسبه ابعاد آجر  باید به مشخصات دیوار مورد نظر ( پهنای دیوار ، نوع نمای دیوار و نحوه چیدمان آجر روی دیوار، اندازه بندهای افقی و عمودی) دقت داشت .اگر نیاز به محاسبه ( نه چندان دقیق ) داشته باشیم میتوان از اعداد زیر استفادهکرد:

  • برای پوشش یک متر مربع دیوار  20 سانتی متری نیاز به حدود 140 عدد آجر لفتون قالب کوچک می باشد .
  • برای پوشش یک متر مربع دیوار 30 سانتی متری بین175 تا 210 عدد آجر لفتون 5 سانتی نیاز می باشد .

فروش آجر لفتون صادراتی

انواع آجر لفتون

 

  • آجر لفتون 10 سوراخ قالب بزرگ

  • آجر لفتون 10 سوراخ قالب کوچک

  • آجر سه گل

  • آجر عراقی

 

مراکز فروش عمده آجر لفتون در اصفهان

مراکز فروش آجر لفتون صادراتی در اصفهان، سعی بر این دارند که بهترین و با کیفیت ترین آجر ها را به اقصا نقاط دنیا صادر کنند. بنابراین، تجارت خود را به طرز شگفت انگیزی گسترش می دهند.قیمت آجر لفتون در این شرکت ها معولا مناسب تر از قیمت بازار است. چون معمولا این نمایندگی ها، تمامی واسطه ها را حذف می نمایند و طبیعتا سود ناشی از وجود واسطه ها را نیز حذف می کنند. بازار آجر اصفهان، را می توان از گسترده ترین بازار های حال حاضر کشور دانست.

فروش آجر لفتون صادراتی

فروش آجر لفتون صادراتی در اصفهان

تولید کنندگان صنایع آجر اصفهان، آجرهاب لفتون را به تمام نقاط کشور ارسال و به مراکز فروش سراسر کشور عرضه می کند. این تولید کنندگان افزایش فروش خود، نمایندگی هایی را در سراسر کشور احداث کرده اند که به فروش عمده این محصولات می پردازد. در این نمایندگی ها همراه با فروش، خدمات پس از فروش نیز در زمان خرابی و ضایعات محصول انجام می گردد.

اکثر نمایندگی ها برای مشتریان عمده این محصولات، شرایط فروش ویژه ای را در نظر می گیرند، مانند خرید نقدی با تخفیفات و خرید تسهیلاتی که این امر به فروش بیش از پیش محصولات آنان منجر شده است‌.فروش آجر لفتون صادراتی در اصفهان به وسیله مراکز فروش و به شکل حضوری و غیر حضوری صورت می پذیرد.

فروش آجر لفتون صادراتی

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید