فروش آجر فشاری صادراتی: آجرها از قدیمی ترین مصالحی می باشند که در صنعت ساختمان سازی از آن ها استفاده ی بسیار زیادی شده است. آجر ها انواع مختلفی دارند که همه ی ما با آنها به شکل نسبی آشنای داریم، که یکی از مهم ترین آنها آجر فشاری می باشد. اما سوال پیش می آید که آجر فشاری چیست؟ در جواب باید گفت که این آجرهای مستحکم از فشردگی رس در قالب های مجزا حاصل می شوند. این نوع از آجر از قدیمی ترین انواع آجر می باشد که در ساختمان سازی بسیار مورد توجه ساختمان سازان بوده است.

فروش آجر فشاری صادراتی

دلیل نام گذاری آجر فشاری چیست ؟

برای اینکه بدانیم علت نام گذاری آجر فشاری چه می باشد باید به صورت مختصر شرح دهیم که آجرهای فشاری به صورت سنتی توسط نیروهای کاری (کارگران) به داخل قالب های مخصوص ریخته می شوند. در زمان ریختن این مصالح فشار زیادی لازم است که کارگران وارد کنند و این فشار زیاد یکی از دلایلی می باشد که از این آجر به عنوان آجر فشاری یاد می شود.

اهمیت استفاده از آجر گری

امروزه آجر فشاری شکوه گذشته خود را ندارد، اما به طور کامل از صنعت عمرانی حذف نشده است. اهمیت استفاده از این آجرها بر پایه ویژگی‌های خاصی که دارد استوار می باشد. با این حال، نمی توان از پیشرفت‌های فناوری در تولید مصالح ساختمانی جدید غافل شد. برای بهینه کردن هزینه‌های ساخت، افزایش مقاومت سازه در مقابل بارهای مرده و نیروی زلزله، کاهش وزن ساختمان و موارد دیگر، باید کم کم شاهد به کنار رفتن مصالحی همانند آجر فشاری بود.

فروش آجر فشاری صادراتی

 

مشخصات فنی آجر فشاری چیست؟

آجر فشاری بطور معمول دارای ضخامت ۳ تا ۴ سانتی متر می باشد و ابعاد آن ۲۲ × ۱۰ × ۵/ ۵  می باشد و در زمان خرید این آجر معمولا به صورت فله ای به مشتری ارائه می شود.

تفاوت آجر فشاری و آجر ماشینی

برای پاسخ به این سوال که آجر فشاری با آجر ماشینی چه تفاوتی دارد؟ می توان گفت که آجرهای فشاری توسط افراد (کارگران) به داخل قالب های مخصوص ریخته می شوند ولی این امر توسط ماشین های مخصوص نیز انجام می شود که به آجر حاصل از این عملیات ماشینی آجرهای ماشینی گفته می شود. میزان تردی و شکنندگی این آجرها به نسبت آجرهای فشاری مرغوب که توسط افراد به داخل قالب ریخته می شود به میزان قابل توجهی بیشتر است.

کاربرد های آجرهای فشاری

  • اساسی ترین کاربرد آجر گری در دیوار چینی و کرسی چینی پی ساختمان می باشد. از این آجر برای دیوارهای باربر در ساختمان بنایی نیز به کار گرفته می‌شود.
  • از این آجر به علت جذب خوب ملات و مقاومت بالا در برابر فشار، اغلب برای قالب‌بندی فونداسیون نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
  • در زمان های قدیم از این آجر برای ساخت سقف طاق ضربی به وفور استفاده می‌شد، ولی در حال حاضر به دلیل عملکرد سازه ای پایین و بالا رفتن وزن ساختمان، استفاده از آجرهای فشاری به کلی کنار گذاشته شده است.
  • جهت ساخت دیوار حیاط دورتادور ویلاها و خانه‌های حیاط‌‌ دار کاربرد بسیار زیادی دارد.

فروش آجر فشاری صادراتی

استفاده آجر های فشاری در فونداسیون

آجر مورد استفاده در کرسی چینی (فونداسیون)  باید ضخامتی ۲۰ سانتی متری داشته باشد. این  آجرها به صورت یک دیوار کم ارتفاع با عرضی بیشتر از دیوارهایی که قرار است بر روی آن ساخته شوند تعبیه می شوند. در خصوص ارتفاع این دیوارها باید گفت که این ارتفاع متغیر می باشد. وطیفه ی اصلی این آجرها ایجاد یک ارتفاع مناسب بر روی فونداسیون دیوارهای خارجی و دیوارهای داخلی یک ساختمان می باشد.

فروش آجر فشاری صادراتی با نازل ترین قیمت

فروش آجر فشاری صادراتی: برای اطلاع از لیست قیمت فروش آجر فشاری صادراتی می توان به سایت های فروش این محصولات مراجعه کرد. بیشتر تولیدکنندگان این آجر ها جهت افزایش در عرضه و تقاضای محصولات خود، نمایندگی هایی را در سراسر کشور دایر می کنند تا با پرسنل دارای روابط عمومی بالا خریداران بیشتری را جذب و رقابت سالمی را با فروشندگان این محصول داشته باشند. خرید انواع آجر به صورت عمده از این نمایندگی ها بیشتر صورت می گیرد چرا که نمایندگی ها برای خریداران عمده شرایط فروش ویژه ای را در نظر دارند. از جمله این شرایط می توان به خرید نقدی با تخفیفات و خرید تسهیلاتی اشاره کرد.

فروش آجر فشاری صادراتی

 

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید