فروشگاه تخصصی آجر نما: یکی از انواع آجر ها، آجر نما می باشد که برای ایجاد نمای زیبا در ساختمان‌ ها و خانه‌ ها مورد استفاده قرار می گیرد. در حال حاضر با ورود پیشرفت صنعت ساختمان، آجر ها کمتر در اسکلت سازه‌ها به کار می‌روند، ولی همچنان در نمای ساختمان و بدنه مورد استفاده قرار می گیرد. آجر نما علاوه بر اینکه می بایست از استاندارد ها لازم برخوردار باشد، لازم است که در مقابل گرما، رطوبت و نفوذ آب مقاوم باشد و به‌ آسانی آسیب نبیند.

فروشگاه تخصصی آجر نما

آجر نما در معماری نشانه فرهنگ و طرز فکر مالک ساختمان و طبیعتا نشانه فرهنگ شهری خواهد بود. معماری در شکل گیری جوامع شهری و نمایاندن فرهنگ ان جامعه نقش بسزایی دارد. در میان انواع نماها، آجر نما یا نماهای آجری در معماری اهمیت بخصوصی دارد. از این رو در نمای بیرونی اغلب ساختمان ها و نیز نما های داخلی از آجر نما ها استفاده می شود. آجر نما از انواع آجر ها می باشد، که برای ساخت نمایی زیبا برای ساختمان‌ ها و خانه‌ ها استفاده می شود. با پیشرفت صنعت ساختمان سازی، کاربرد آجر ها در اسکلت سازه‌ ها کاهش یافته است، اما هنوز در نمای ساختمان و بدنه ساختمان کاربرد دارند.

آجر نما ساختمانی

انواع آجر نما به عنوان یکی از مصالح ساختمانی می باشد که برای زیبا سازی و ایجاد تغییرات ساختمانی جهت نمای داخلی و همچنین نمای بیرونی پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند. آنچه زیبایی نمای خارجی یک ساختمان را دو چندان می کند، بهره گیری از انواع آجرنما با طرح ها، مدل ها و ترکیب رنگ متفاوت است. بسته به این که طراح ساختمان از چه تکنیک برای طراحی نمای بیرونی بنا استفاده کند، انواع آجر نما را می توان به عنوان مصالح استفاده نمود. امروزه، آجرنما های مختلفی در بازار موجود می باشند که با عناوین مختلف شناخته می شوند.

فروشگاه تخصصی آجر نما

انواع آجر نما ساختمانی

  • آجر نما نسوز
  • آجر نما پلاک
  • آجر نما حصیری
  • آجر نما رستیک
  • آجر نما کرکره ای
  • آجر نما لعابی
  • آجرنما شاموتی
  • و…

اهمیت بهره گیری از آجر نما ساختمانی

بهره گیری از انواع آجر نما با کیفیت جهت نما بیرونی ساختمان نه تنها سبب دوام و استحکام بنا می شود، بلکه جنبه زیبایی شناسی نیز دارد. موقعیتی را تصور کنید که در حال عبور از کنار ساختمان های مختلفی می باشند؛ ساختمانی که از آجر های زیباتر برای نمای بیرونی آن استفاده شده است در نگاه اول، توجه شما را جلب خواهد نمود.

شاید به همین علت است که طراحان و تولید کنندگان انواع آجر نما همواره سعی می کنند مصالح مرغوب و دارای طرح و رنگ زیباتر را به بازار ازائه کنند. این مطلب به طور اختصاصی به معرفی انواع آجرنما برای نمای داخلی و نمای بیرونی ساختمان ها اختصاص داده شده است. در هر قسمت به بررسی انواع آجر نما و ویژگی های ظاهری آن ها در مدل های مختلف خواهیم پرداخت.

فروشگاه تخصصی آجر نما

تنوع رنگ در آجر نما ساختمانی

فروشگاه تخصصی آجر نما: رنگ انواع آجر نما به شکل مستقیم در ایجاد نما زیبایی برای ساختمان مورد توجه قرار دارد به شکلی که ساختمان های متفاوت و زیبایی را می توانید در تمام کشور های جهان مشاهده نمایید. از انواع آجر نما رنگی برای ایجاد یک نمای زیبا مورد استفاده قرار می گیرد.

در حال حاضر بیش از ۱۰۰ نوع آجر نما در رنگ های مختلف در بازار وجود دارند که هم در نمای بیرونی ساختمان هم در دکوراسیون داخلی در بعضی از بخش های ساختمان ها کاربرد فراوانی دارند. بعضی از طراحان دکوراسیون برای نمای بیرونی ساختمان و همچنین نمای داخلی ساختمان، بهره گیری از انواع آجر نما با طیف رنگی ترکیبی را یک عامل برای ایجاد یک نمونه متفاوت می شناسند.

فروشگاه تخصصی آجر نما ساختمانی درجه یک و ارزان

فروشگاه تخصصی آجر نما: آنچه در بهره گیری از انواع آجر نما اهمیت دارد، تغییرات شرایط اقلیمی مکان ساختمان سازی، بودجه مالی و نیز نظر مهندسان و شرکت های پیمانکاری خواهد بود. در هر حال، پیشنهاد می کنیم برای خرید آجر نما، طرح ها و قیمت های موجود در بازار را به دقت بررسی کنید و سپس برای خرید اقدام نمایید.

فروشگاه تخصصی آجر نما

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید