فروشگاه اینتر نتی خاک سیلیس

فروشگاه اینترنتی خاک سیلیس با کیفیت بالا و قیمت کف بازار

مصالح
0

فروشگاه اینترنتی خاک سیلیس ،نقش سیلیس در ساخت و ساز و در ساختمان سازی نیز بسیار واضح و عملی هست، برای ساخت چندین بخش از شن و ماسه سیلیس مورد استفاده می شود. سرامیک، کوارتز شمارنده، پرسلن، آجر و رس، تنها نمونه ای از چگونگی استفاده از استفاده سیلیس در ساختمان سازی هست.

استفاده از سیلیکا در جهان امروز به طور فزاینده ای رو به افزایش هست. سیلیکا جزء اصلی پایه صنعتی مدرن هست و در صنایع مختلف از تولید شیشه گرفته تا استخراج نفت مورد بهره گیری می شود: یک لیست کامل از کاربرد سیلیس در ساختمان سازی،کوارتز آلفا در تقریبا تمام مواد معدنی مورد بهره گیری به عنوان مواد اولیه یافت می شود و دومین فراوان ترین مواد معدنی در پوسته زمین پس از فلدسپات هست.

فروشگاه اینترنتی خاک سیلیس

فروشگاه اینترنتی خاک سیلیس

اهمیت سیلیس را نمی توان مورد بحث قرار بدهیم و دشوار هست که فعالیت یک جهان را که محدودیت های عمده ای را در بهره گیری از آن قرار می دهد پیش بینی بکنیم. سیلیکا در انواع مختلف در سراسر صنعت دیده می شود و افزایش استفاده از سیلیکا و محصولات حاوی سیلیکا به وضوح نشان می دهد که چگونه همه این مواد در زندگی روزمره کل جمعیت موثر هست.

کاربرد سیلیس در ساختمان سازی

سیلیس (SiO2) ترکیبی است که حاصل ترکیب یک اتم سیلیکن با دو اتم اکسیژن هست. این دومین ماده معدنی در پوسته زمین است و جزء اصلی سنگ های شن و ماسه و سنگ معدن می باشد. سیلیس در چندین فرم وجود دارد که سیلیس بلوری بیشترین استفاده را دارد. سیلیس بلورین شناخته شده ترین و فراوان ترین نوع کوارتز هست. اشکال دیگر سیلیس بلورین مانند:کریستوبالیت، تریدیمیت و تریپولی.

فروشگاه اینترنتی خاک سیلیس مرغوب

فروشگاه اینترنتی خاک سیلیس

کاربرد سیلیس در ساختمان سازی سبب شده که، قرار گرفتن در معرض سیلیس از اهمیت ویژه ای برخوردار شود چون کمی مضر است، سیلیس جزء اصلی بسیاری از مواد ساختمانی هست. برخی از مصالح ساختمانی که اغلب شامل سیلیس می باشند عبارتند از:

  • ساینده های مورد استفاده برای انفجار
  • آجر، آجر نسوز
  • بتن، بلوک بتنی، سیمان، ملات
  • گرانیت، ماسه سنگ، کوارتزیت، تخته سنگ
  • ذخایر معدنی
  • سنگ
  • شن و ماسه،
  • آسفالت حاوی سنگ

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید