صادرات انواع آجر نما: بهره گیری از انواع آجرنما برای نمای بیرونی ساختمان نه تنها موجب دوام و استحکام بنا خواهد شد، بلکه جنبه زیبایی شناسی نیز خواهد داشت. موقعیتی را فرض کنید که در حال عبور از کنار ساختمان های مختلفی هستید؛ ساختمانی که از آجرهای زیباتر برای نمای بیرونی آن استفاده شده است در نگاه اول، توجه شما را تا حد زیادی جلب خواهد کرد.

صادات انواع آجر نما

 

شاید به همین علت می باشد که طراحان و تولیدکنندگان انواع آجرنما همواره سعی می کنند مصالح مرغوب و دارای طرح و رنگ زیباتر را به بازار عرضه کنند. این مطلب به طور اختصاصی به معرفی انواع آجرنما برای نمای داخلی و نمای بیرونی ساختمان ها اختصاص داده شده است. در هر بخش به بررسی انواع آجرنما و ویژگی های ظاهری آنها در مدل های مختلف خواهیم پرداخت.

کاربرد آجر نسوز

هر وقت که افراد نیاز به بافتی زیبا و چشم گیر با زیبایی بی حد و مرز برای نمای سازه خود داشته باشند از آجر های نما استفاده می کنند.آجر نمای ساختمان ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و علاوه بر نقشی که در زیبایی ساختمان ایفا می کند می تواند ساختمان را از صدمات فیزیکی و زیست محیطی بسیاری مصون دارد. آجر نمای ساختمان از مصالح پرکاربردی می باشد که برای انواع ساختمان های مسکونی، تجاری و غیره مورد استفاده قرار گرفته است. از آجر نماهای مختلفی در طرح ها و رنگ های مختلف می توان برای ساختمان ها استفاده نمود.

مواد تشکیل دهنده آجر نما

از آن جایی که مواد پایه و اصلی آجر های نما کانی های معدنی و پوکه های معدنی می باشد که کاملا نسوز می باشند.اکثرا این مواد سرامیکی و غیر فلزی هستند.و با توجه به استفاده از مواد معدنی مختلف ، آجر های نما در طیف هایی با مقاومت متفاوت عرضه میشود.تا چندین سال قبل از کربن و خاک برای پوشش کوره ها استفاده می شد اما امروزه از آجر های نما نسوز استفاده می شود.

صادات انواع آجر نما

 

انواع آجر نما

  • آجرنما شاموتی

  • آجرپلاک

  • آجرنما حصیری

  • آجرنما رستیک

  • آجرنما کرکره ای

  •  آجرنما لعابی

  •  آجرنما نسوز

صادرات انواع آجر نما

صادرات انواع آجر نما: صادرات انواع آجر نما به وسیله ی شرکت های بازرگانی صورت می گیرد. این واحدهای تجاری بهترین آجرهای نما را به شکل عمده از تولید کننده خریداری می کنند و سپس با بسته بندی های مختلف به سایر کشورها صادر می کنند. با دقت به اینکه امروزه صادرات این محصول به شکل عمده و با تناژهای بالا روند رو به رشدی دارد بازرگانان از این تجارت پر سود نهایت سود و استفاده را می برند.  همچنین سعی دارند با عرضه محصول باکیفیت به شهرت جهانی دست پیدا کنند.

 

 قیمت انواع آجر نما صادراتی

علت های بسیار مختلفی وجود دارد که بهره گیری از انواع آجرنما در پروژه های ساختمانی را توجیه می کند. در نگاه اول، اساسی ترین علت استفاده از آجرنما برای ساختمان ها، تامین زیبایی نمای ظاهری آن می باشد. علاوه بر حس زیبایی شناختی، استفاده از آجرنما در طرح ها و رنگهای مختلف، موجب دوام و استحکام بنا می شود. به این صورت که می توان با انتخاب یک آجرنما مناسب، کل ساختمان را در برابر حریق، نفوذ مواد شیمیایی، فرسایش، هوازدگی، تخریب و غیره محافظت کرد.

خیلی از انواع آجرنما که در حال حاضر در بازار وجود موجود هستند با بهترین کیفیت به مشتری ارائه می شوند. به علت اهمیت ایمن سازی ساختمان ها و استانداردهای ساختمان سازی، یکی از مهمترین ویژگی های انواع آجرنما بر اساس مقاومت در برابر آتش سوزی طراحی می شود. همچنین بعضی از انواع آن به صورت عایق صوت عمل می کنند و بعضی دیگر نیز به عنوان عایق حرارتی از اتلاف انرژی داخل ساختمان جلوگیری می کنند.

صادات انواع آجر نما

بازار فروش آجر نسوز ایرانی در کشور های همسایه

صادرات انواع آجر نما: بازار فروش انواع آجر نما ایرانی در کشورهای همسایه بصورت بسیار چشمگیری رونق پیدا کرده است. آجر های نما تولید شده در ایران به لحاظ کیفیت و قیمت رقابتی با بسیاری از نمونه های مشابه خارجی قابل رقابت است و توانسته در بازارهای داخلی و بین المللی جایگاه قابل ملاحضه ای را بدست آورد.در حال حاضر صادرات آجر نما ایرانی قسمت مهمی از صادرات کشور را تشکیل می دهد و مدیران به فکر تمهیداتی هستند تا اینکه صادرات این محصول را به سایر کشورهای همسایه هر ساله گسترش بیشتری بدهند.

 

صادات انواع آجر نما

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید