سفارش پودر کائولن: از بین این کانی ها، کائولینیت از اصلی ترین ها می باشد. این کانی به رنگ سفید مایل به زرد است و شدیدا بوی خاک می دهد. نوع پیوند ها در ساختار شیمیایی کائولن ها متفاوت خواهد یود به همین علت پودر کائولن به دسته ی نرم و سخت تقسیم شده است.

سفارش پودر کائولن

این کانی به گونه ای هستند که در آب حل می شوند. کشورهای  آمریکا، روسیه، جمهوری چک و برزیل از جمله کشور هایی می باشند که به طور بسیار زیادی به تولید پودر کائولین مشغول می باشند. پودر کائولین اگر در محدوده ی PH بین 3 تا 9 باشد می تواند به پایداری برسد به همین علت می توان به عنوان پوشش دهنده و یا پرکننده و یا رنگ دانه ها از این پودر بهره گیری نمود.

خرید بدون واسطه پودر کائولن با ارزان ترین قیمت

سفارش پودر کائولن: خیلی از تولیدکنندگان برای جلوگیری از ایجاد تحریف در کیفیت و قیمت کالاهای خود، امکان خرید بدون واسطه انواع خاک با ارزان ترین قیمت را فراهم می سازند؛ چرا که دیگر بین خود و خریدار واسطه ای را قرار نداده اند. مشتریان می توانند خاک های مورد نیاز خود را بدون هیچ نگرانی خریداری نمایند.

سفارش پودر کائولن

سفارش پودر کائولن: بدیهی است که افراد در زمان خرید از تولید کنندگان می بایست تعداد بالایی از این محصولات را سفارش بدهند، تا خریدی مقرون به صرفه را انجام بدهند. قطعا خرید مستقیم می تواند در کاهش قیمت این مصالح تاثیرگذار باشد، چرا که درحقیقت آنچه سبب افزایش قیمت مصالح می شود وجود واسطه های متعدد در چرخه های خرید و فروش خواهد بود. 

سفارش پودر کائولن

سفارش پودر کائولن از بزرگترین فروشگاه های کشور

سفارش پودر کائولن: دیگر مصرف عمده کائولن در صنعت سرامیک می باشد. کائولن به عنوان يكي از مواد اوليه و اساسي در صنايع کاشي، چيني و سراميك ‌سازي دارای کاربرد های فراوانی می باشد. كائولن از انواع نسوزهاي آلومينيايي می باشد كه ميزان AL2O3 در آنها بسته به نوع آنها متغير خواهد بود. کائولن به کنترل دقیق قالب، قدرت خشک کنندگی، ثبات ابعادی و ایجاد سطح نهایی صاف در محصول کمک میکند.

سفارش پودر کائولن

خواص دی الکتریک عالی ونفوذ شیمیایی بالا آن را مناسب جهت مقره های الکتریکی میکند. از خواص نسوز این ماده  ثبات ابعاد، نقطه همجوشی بالا، محتوی آبی کم میتوان اشاره نمود که کائولن را تبدیل به جز مهم این صنعت نموده است. با مراجعه نمایندگی فروش عمده و ارزان انواع خاک می توان احتیاجات خود را در حجم های مختلف برطرفکنید؛ زیرا این مراکز هیچ محدودیتی در این زمینه ایجاد نمی کنند، که دلیل آن مربوط به تغذیه مداوم آنها از جانب تولید کنندگان می باشد.

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید