سفارش خاک نسوز: خاک نسوز به خاک رس هایی می گویند، که میزان آلومینا در آن ها بسیار بالا باشد، مقدار آلومینا رس های نسوز از بیست و پنج درصد بیشتر می باشد و نیز مقدار کمی از  ناخالصی ها همانند: مواد قلیایی و اکسید های آهن در آنها وجود دارد، از خاک نسوز بطور عمده برای ساخت آجر هاي نسوز، خاک کوره، تعمیرات کوره، شیشه، انواع سرامیک، انواع کوره ها، بلوك هایی با شکل های گوناگون، آجر هاي عايق، انواع ملات های نسوز، مواد خاص، مخلوط ها و سایر محصولات مورد استفاده قرار می گیرند.

سفارش خاک نسوز

خاک نسوز حداقل دمای هزار و پانصد و پانزده درجه سانتی‌ گراد را تحمل می نماید خاک نسوز حاوی ۲۳ تا ۳۴ درصد وزنی اکسید آلومینیوم، در حدود شصت درصد وزنی عنصر سیلیس و در حدود دوازده درصد وزنی مواد فرار می باشد، و نیز از آب زیادی تشکیل شده که در زمان پخت از خاک خارج خواهد شد، عنصر كائولنيت نقش اصلی و مهمی در این خاک ها ايفا مي نماید، و دارای ناخالصی های کوارتز و كربنات ها می باشند.

فروش عمده خاک نسوز با بهترین قیمت و کیفیت

سفارش خاک نسوز: مراکز فروش عمده خاک نسوز با بهترین قیمت و کیفیت روشی برای تهیه این مصالح با قیمت ارزان هستند. این مراکز از آنجا که تنها رابط بین خریدار و تولیدکننده هستند، می توانند این خاک ها را با قیمت مناسب و نزدیک به قیمت نهایی و تمام شده در کارخانه به فروش برسانند.

سفارش خاک نسوز

سفارش خاک نسوز: کسانی که خریدار حجم بالایی از این مصالح هستند، می توانند با مراجعه به مراکز فروش عمده این محصولات را با قیمت مناسب خریداری نمایند، تا بتوانند حاشیه سود خود را به میزان‌ بسیاری افزایش دهند، و صرفه جویی های اقتصادی را نیز در هزینه های مصرفی خود اعمال کنند.

سفارش خاک نسوز

سفارش خاک نسوز با کیفیت بالا و پرفروش در تهران

سفارش خاک نسوز: سفارش خاک نسوز با کیفیت بالا و پرفروش در تهران بهترین راه خرید است. صنعت ساختمانی و پیمانکاران بیشترین خرید را از نمایندگی و به صورت عمده انجام می دهند؛ چون برای آن ها مناسب و مقرون بصرفه خواهد بود. علاوه بر تهران در تمام شهر ها این مراکز گسترش پیدا کرده اند؛ تا مصرف کننده به مصالح دسترسی داشته باشد و در کمترین زمان بتواند خرید خود را انجام دهد‌. برنده ای مختلفی در آن ها به فروش گذاشته می شوند.

سفارش خاک نسوز

فروش در این مراکز به دو روش حضوری و غیر حضوری امکان پذیر خواهد بود. که در روش حضوری خریداران با مراجعه به فروشگاه خرید می نمایند؛ و در روش غیر حضوری با مراجعه به سایت فروشگاهی آنلاین خرید خود را ثبت نموده و در کمترین زمان آن را تحویل می گیرید.‌

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید