سفارش اینترنتی آجر: شاید برای همه جالب باشد بدانید که چرا نام این محصول ساختمانی به اسم قومی روسی انتخاب شده است. گذشته استفاده از آجر قزاقی در نمای ساختمان به زمان قبل از دوره ساسانیان بر می گردد. در اوایل قرن بیستم میلادی قومی به نام قزاق از جنوب قزاقستان شوروی به ایران مهاجرت می کنند. در آن زمان سربازان قزاقی سربازخانه هایشان را و معماران روسی کاخ ها و مسجدهایشان را با بهره گیری از نوعی آجر سفید رنگ در ابعاد ۵*۱۰*۲۰ بنا می کردند. دو امارت کاخ کسری و مساجد جامع بنا شده از آن زمان سندی بر این ادعا هستند.

سفارش اینترنتی آجر

آجر قزاقی از با سابقه ترین نوع آجر نمای سنتی است که برای نمای آجر سنتی ساختمان استفاده می شود. شیوه سنتی تولید آجر نمای قزاقی به صورت پخته و خشک کردن در نور مستقیم آفتاب بوده است. این شیوه کم کم با گذشت زمان و پیشرفت صنعت و نیز عدم استحکام لازم، تکامل یافت به شکلی که در حال حاضر محصول را در کوره های آجر پزی و شرایط صنعتی می پزند.

آیا فرآیند تولید آجر نما قزاقی را می دانید؟

تولید آجر قزاقی نما در کارخانه آجر قزاقی به دو شکل سنتی و صنعتی تولید می شود. در شیوه سنتی که همان صورت که گفتیم ترکیب خاک رس و آب را به درون قالب های چوبی می ریزند و در نور مستقیم آفتاب خشک می کنند. در شیوه صنعتی تولید این محصول نیز ابتدا خاک رس طبیعی را با ترکیب با آب به شکل گل درآورده سپس به قالب های مورد نظر در ابعاد و اشکال مختلف منتقل کرده و پس از خشک شدن به کوره منتقل می نمایند. در این مرحله آجر در دمای ۱۰۰۰ درجه سانتی گراد به صورت کامل پخته می شود.

سفارش اینترنتی آجر

این مدل آجر نمای ساختمان سنتی به علت برخورداری از بافتی طبیعی دارای سبک و سیاق ساده ای است که ضمن زیبا سازی سبب جذب بالای ملات می شود. بنابراین مقاومت زیادی در مقابل سقوط و یا سست شدن بر روی نما را بدست خواهد آورد.

قیمت آجر نما قزاقی

در بحث برآورد قیمت آجر قزاقی این نکته را می بایست خاطر نشان کرد این محصول براساس شیوه تولید قیمت های مختلفی دارد. به طور مثال قیمت این محصول تولید شده به شیوه سنتی کمتر از مدل تولید شده به شیوه صنعتی است. علت آن بهره گیری از خاک های شیل و نسوز در تولید همچنین شرایط آزمایشگاهی و استفاده از تجهیزات پیشرفته می باشد که طبیعتا مستلزم صرف هزینه است. قیمت آجر قزاقی اصفهان با توجه به خاک مرغوب این منطقه و تولید آن در شرایط آزمایشگاهی اندکی گران تر بوده البته با توجه به زیبایی و استحکام بالای آن استفاده از این محصول را مقرون به صرفه نموده است.

استفاده از آجر قزاقی در کف

یکی از زیباترین و بهترین انتخاب ها برای اجرای کف با بهره گیری از آجر قزاقی مرغوب کف فرش می باشد. این محصول در ابعاد ۲۰*۲۰ با ضخامت ۵ سانتی متر تولید می شود. گفتنی است که در گذشته از این مدل آجرها برای دیوارهایی با ضخامت ۴۵ سانتی متر مورد استفاده قرار می دادند. این محصول به علت زیبایی منحصر به فرد در کنار ساخت به شیوه سنتی جایگاه خوبی در بین مشتریان خود پیدا کرده است.

سفارش اینترنتی آجر

آجر قزاقی روستیک

سفارش اینترنتی آجر: به طور کلی روستیک به عملیاتی می گویند که با بهره گیری از دستگاه های مخصوص اقدام به ایجاد خلل و فرج هایی برای تداعی کردن حالت سنتی بر روی آجر می نمایند. قابل ذکر می باشد عملیات رستیک سازی فقط بر روی آجرهای قزاقی صنعتی که دارای استحکام لازم است امکان پذیر می باشد. بی نظمی موجود بر روی سطح این محصول سبب ایجاد جلوه ای طبیعی و سنتی بوده و اکثرا کاربرد استفاده در معماری داخلی را دارد.

سفارش اینترنتی آجر نما قزاقی درجه یک

سفارش اینترنتی آجر: امروزه با پیشرفت تکنولوژِی یکی از به صرفه ترین و آسان ترین روش های خرید مصالح روش خرید اینترنتی می باشد.شما مصرف کنندگان عزیز در هر جایی در سراسر کشور می توانید با چند کلیک ساده مصالح مورد نیاز خود را خریداری کنید. جهت خرید آجر نما قزاقی درجه یک و انواع آجر ها با کارشناسان ما تماس بگیرید. سفارشات شما مشتریان عزیز با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن به شما تهویل داده می شود.

سفارش اینترنتی آجر

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید