سفارش انواع آجر نما: یک خانه آجری بیش از یک طرح خواهد بود. در واقع بازتاب روحیات شخصی افرادی می باشد که در آن خانه زندگی می کنند. شما می توانید  با آجر هر طرحی را در ذهن مجسم کنید و بعد آن شکل را روی محل زندگی خود به اجرا در بیاورد. هیچ اهمیتی ندارد که شما خاستار معماری سنتی و یا معماری معاصر باشید. اهمیتی ندارد که خانه های کلاسیک و یا جدید را دوست داشته باشید.

سفارش انواع آجر نما

بهره گیری از انواع آجر نما برای نمای بیرونی ساختمان نه فقط سبب دوام و استحکام بنا خواهد شد، بلکه جنبه زیبایی شناسی نیز دارد. موقعیتی را تصور کنید که در حال عبور از کنار ساختمان های مختلفی می باشید؛ ساختمانی که از آجرهای زیباتر برای نمای بیرونی آن استفاده شده است در ابتدا، توجه شما را جلب خواهد نمود. شاید به همین علت می باشد که طراحان و تولیدکنندگان انواع آجرنما در تلاش هستند که مصالح مرغوب و دارای طرح و رنگ زیباتر را به بازار این نوع مصالح ارائه نمایند.

خصوصیات آجر نما ساختمان

خیلی از انواع آجر نما که امروزه در بازار وجود دارند با بهترین کیفیت به خریدارن عرضه می شوند. به علت اهمیت ایمن سازی ساختمان ها و استانداردهای ساختمان سازی، یکی از اساسی ترین ویژگی های انواع آجر نما بر اساس مقاومت در مقابل آتش سوزی طراحی می شود. بعضی از انواع آن به صورت عایق صوت عمل می کنند و برخی دیگر نیز به عنوان عایق حرارتی از اتلاف انرژی داخل ساختمان جلوگیری می کنند.

انواع آجر نما ساختمان

  • آجر نما لعابی
  • آجر نما نسوز
  • آجرنما شاموتی
  • آجر نما پلاک
  • آجر نما حصیری
  • آجر نما رستیک
  • آجر نما کرکره ای
  • و…
سفارش انواع آجر نما

تنوع رنگ بندی آجر نما ساختمان

رنگ انواع آجرنما صرفاً در ایجاد نمای زیبایی برای ساختمان مورد توجه قرار دارد به گونه ای که ساختمان های متفاوت و زیبایی را می توانید در تمام کشور های جهان مشاهده نمایید. از انواع آجر نما رنگی برای ایجاد یک نمای زیبا مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه بیش از ۱۰۰ نوع آجرنما در رنگ های مختلف در بازار وجود دارند که هم در نمای بیرونی ساختمان هم در دکوراسیون داخلی در برخی از قسمت‌های ساختمان ها کاربرد فراوانی دارند.

استفاده از آجر نما در داخل ساختمان

طراحی داخلی ساختمان مجموعه‌ ای از هنر، فن و دانش می باشد که به کمک عناصر خود سعی در ایجاد فضایی بهینه با زیبایی هرچه تمام‌ تر و نیز مطابق با سلیقه سازندگان ساختمان خواهد بود. امروزه با بهره گیری از آجر نما با کیفیت بالا در طراحی داخلی فضاهایی بسیار جذاب ارائه می‌ شود. نکته قابل توجه در مورد بهره گیری از آجر نما در داخل منزل همخوانی آن با سبک مدرن و نیز کلاسیک است. یک فضای مدرن با دیوار آجری امروزه به گرایشی پر طرفدار در میان عموم تبدیل شده است.

سفارش انواع آجر نما

اهمیت استفاده از آجر نما در پروژه های ساختمانی

دلایل بسیار متنوعی وجود دارد که بهره گیری از انواع آجرنما در پروژه های ساختمانی را توجیه می کند. در اولین نگاه، اصلی ترین علت استفاده از آجر نما برای ساختمان ها، تامین زیبایی نمای ظاهری آن خواهد بود. علاوه بر حس زیبایی شناختی، بهره گیری از آجر نما در طرح ها و رنگ های متفاوت، سبب دوام و استحکام بنا می شود. به این صورت که می توان با انتخاب یک آجرنما مناسب، کل ساختمان را در مقابل حریق، نفوذ مواد شیمیایی، فرسایش، هوازدگی، تخریب و… محافظت کرد.

سفارش انواع آجر نما ساختمان به قیمت درب کارخانه

سفارش انواع آجر نما: برخی از طراحان دکوراسیون برای نمای بیرونی ساختمان و نیز نمای داخلی ساختمان، بهره گیری از انواع آجر نما با طیف رنگی ترکیبی را یک عامل برای ایجاد یک نمونه متفاوت می شناسند. آنچه در استفاده از آجرنما دارای اهمیت است، تغییرات شرایط اقلیمی مکان ساختمان سازی، بودجه مالی و نیز نظر مهندسان و شرکت های پیمانکاری خواهد بود. امروزه از به صرفه ترین خرید برای مصرف کنندگان انواع آجر به قیمت درب کارخانه خواهد بود. برای سفارش انواع آجر نما ساختمان به قیمت درب کارخانه با شماره های زیر تماس بگیرید.

سفارش انواع آجر نما

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید