سفارش آجر نسوز سیلیسی: بخش بسیار زیادی از این آجر ها را خاک سیلیسی که به کوارتزیت معروف می باشد تشکیل داده است. از این نوع آجر ها در زمان های گذشته جهت پوشش جداره درونی کوره‌های تولید فولاد بهره گیری می‌ شد. ولی به دلیل رسانایی گرمایی زیاد و نفوذناپذیری در مقابل گازها، در حال حاضر بیشتر برای پوشاندن جداره درونی کوره‌ های تولید خمیر شیشه در کارخانه‌ های شیشه سازی، کوره‌ های کک سازی گازسوز و کوره‌ های تولید سرامیک بهره گیری می‌ شود.

سفارش آجر نسوز سیلیسی

آجر نسوز سیلیسی متداول‌ ترین نوع دیرگداز اسیدی است که ماده اولیه اصلی تشکیل دهنده آن، کوارتزیت یا سنگ ‌های سیلیسی نسوز می باشد. این آجر ها به علت خاصیت دیرگدازیِ بالای خود با محیط ‌های کاری با دمای بالا تطابق خوبی دارند و تا دماهایی تقریبا نزدیک به نقطه ذوب خود دارای استحکام مکانیکی و صلبیت بالا می باشند. همچنین قابلیت مقاومت در مقابل گرد و غبار، دوده ها و سرباره‌ های اسیدی را نیز دارا می باشند.

پرفروش ترین برند های آجر نسوز سیلیسی در ایران

سفارش آجر نسوز سیلیسی: جهت آگاهی از پر فروش ترین برند های آجر نسوز سیلیسی در ایران، می توانید از طریق مراکز خرید و فروش اینترنتی و سایت های معتبر بهره گیری نمایید. فروشگاه های اینترنتی در بخش خرید و فروش انواع  آجر های نسوز با کیفیت و با دوام، به صورت آنلاین و فعال در خدمت خریداران در داخل و خارج از کشور می باشند.

سفارش آجر نسوز سیلیسی

سفارش آجر نسوز سیلیسی: از مشخصات بهترین برند های تولید شده انواع مختلف آجر نسوز، کیفیت بالای محصول است که مورد توجه مصرف کنندگان در داخل و خارج از کشور قرار گرفته است. تولید کننده های برتر انواع آجر با دوام و در طرح و مدل های مختلف و برند های برتر، سعی در جلب هرچه بیشتر رضایت خریداران را دارند و محصول خود را به سایر کشورها نیز صادر می نمایند.

سفارش آجر نسوز سیلیسی

سفارش آجر نسوز سیلیسی ارزان در سراسر کشور

سفارش آجر نسوز سیلیسی: وجود بهترین مراکز آنلاین برای سفارش آجر نسوز سیلیسی ارزان شرایط را برای خریدار آسان تر کرده است. با وجود این مراکز می توانید خریدی مطمئن را تجربه نمایید. در ابتدا اعتماد به سایت های فروشگاهی کار مشکلی بود؛ اما با گذشت زمان آن ها با عرضه مصالح مرغوب و با کیفیت توانسته اند به خوبی اعتماد و رضایت مشتری را جلب نمایند و بازدهی فروش خود را بالاتر ببرند.

سفارش آجر نسوز سیلیسی

گرایش زیاد خریداران به سفارش اینترنتی فروشگاه ها را راغب به تهیه سایت کرد؛ تا بتوانند بازار را در دست بگیرند. در حال حاضر تعداد مراکز معتبر و نمونه بالا رفته و روز به روز در حال گسترش هستند. مشتری در هر جا که باشد به این مصالح دسترسی دارد. 

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید