سفارش آجر شیل: آجر شیل آجر هایی می باشند که با پودر رنگ شیل ترکیب می شوند. آجرشیل،به نوعی سنگ می گویند که  لایه لایه می شود به عبارتی یعنی امتداد سطوح معینی شکسته می شوند.و در اثر تغییر مقدار سدیم و پتاسیم , کلریت, AL203 در معادن مختلف آجر تولید شده از این سنگ نیز رنگ های مختلفی پیدا میکنند. آجر نما شیل نسبت به آجر نما رس مقاومت بسیاربیشتری دارد و جذب آب پایین تر و تغییر رنگ مناسب که آثار مطلوب و دلنشین در نمای ساختمان ایجاد میکند و ثبات رنگ بالایی دارد.

سفارش آجر شیل

شيل و ترکيبات سازنده

شيل نوعي سنگ رسوبي می باشد که عمدتاً از دانه هاي ريز تشکيل شده است. مشخصه شيل دارابودن صفحات موازي و لايه لايه اي است و ضخامت هر لایه کمتر ازيک سانتي متر است. شيل ها اکثرا ترکيبي از کاني هاي رسي و دانه هاي کوارتز هستند و رس بهترین و مهم ترين جزء سازنده آنها است. رنگ شيل ها معمولاً خاکستري است. ميزان ترکيبات سازنده شيل ها تعيين کننده رنگ آنها می باشد. بطور مثال شيل هاي مشکی حاوي ترکيبات کربن دار بيشتري می باشند. رنگ قرمز در شيل ها به علت وجود اکسيد آهن (هماتيت) می باشد. هيدروکسيد هاي آهن از جمله گئوتيت و ليمونيت موجود درشيل ها به ترتيب باعث ايجاد رنگ قهوه اي و زرد مي شوند. کاني هاي کلريت، بيوتيت و ايلايت در شيل ها باعث به وجود آمدن رنگ سبز در آنها مي شود.

مزیت های استفاده از آجر شیل

ضدشوره: آجر پایه سنگ بدلیل عدم جذب آب و آلاینده ها به هیچ عنوان شوره نمی زند و باران اسیدی بر روی آن اثری نمی گذارد.

رنگ ثابت: در این آجر از رنگ های غیر طبیعی استفاده نشده است و همین امر باعث می شود در صورت بارندگی شدید و آفتاب خوردگی طولانی مدت رنگ آجر تغییر نکند.

مقاومت فشاری بالا: به علت وجود آهن در مواد اولیه آجر شیل مقاومت این آجر نسبت به آجر رسی دو برابر می باشد. مقاوم بودن در برابر فشار و ضربه ی فیزیکی استفاده از این آجر در نمای داخلی و خارجی ساختمان و همچنین در کف فرش خیابان ها و پیاده روها پیشنهاد می شود.

جذب پایین آب: جذب پایین آب و دفع سریع آن باعث می شود پس از بارندگی آب ناچیزی در آجر باقی بماند و در صورت سرمای شدید و انبساط آب آجر دچار ترکیدگی نشود.

سفارش آجر شیل

 

محل تشکيل شيل ها و منابع آن در ايران

شيل ها در مناطقی تشکيل مي شوند که سرعت حرکت آب آهسته می باشد و رسوبگذاري به راحتي انجام مي-شود. بنابراين شيل ها را عمدتاً مي توان در درياچه ها، دلتاي رودخانه ها و دشت هاي رسوبي يافت.
شيل يکي از اساسی ترين سنگ هاي تشکیل دهنده سنگي ايران می باشد. گسترش واحدهاي شيلي تقريباً در تمام واحدهاي ساختاري کشور ديده مي شود. بيشترين گسترش واحدهاي شيلي در منطقه ي سنندج – سيرجان قرار دارند. ديگر واحدهاي ساختاري ايران که در آن شيل گسترش فراوان دارد عبارتند از منطقه البرز و آذربايجان و ايران مرکزي.

ویژگی های آجر شیل:

  • خاصیت ضد سایش بودن (آجر کف فرش).

  • مقاومت در برابر یخ زدگی.

  • عدم جذب آلودگی محیط به سطح آجرنما.

  • زیبا سازی نمای ساختمان ها.

  • عدم آسیب به خاک کشاورزی

  • کاهش چشمگیر آلودگی هوا در هنگام تولید

سفارش آجر شیل

صادرات انواع آجر نما شیل

سفارش آجر شیل: امروزه صادرات انواع آجر نما شیل به تمامی کشور های خاور میانه و اروپا دارای پیشرفت چشم گیری می باشد. در صادرات این آجر نما ها به خارج از کشور سود خیلی زیادی دست تاجران و صادر کنندگان را می‌گیرد. صادرات آجرنما، هر ساله به تعداد بسیار زیادی به خارج از کشور انجام می گردد. قیمت صادراتی این آجر نما ها با قیمت داخلی آن ها بسیار متفاوت می باشد.

قیمت خرید عمده آجر نما شیل صادراتی در بازار

سفارش آجر شیل: قیمت خرید عمده آجر نما شیل صادراتی در بازار های داخلیرا می توان در سایت ها مشاهده نمود. سایت های تجاری به شکل روزانه قیمت این آجرنما ها را در اینترنت و به شکل آنلاین قرار می دهند. خریداران عمده آجر نما برای سفارش آجر شیل هر روزه به تعداد زیادی از این آجر ها خریداری می کنند. تولیدکنندگان از بهترین مواد اولیه در ساخت آجر نما شیل صادراتی استفاده می کنند، این آجر ها در درجه های کیفیتی مختلفی به تولید می رسند. کیفیت این آجر ها مشخص کننده قیمت آن ها خواهد شد.

سفارش آجر شیل

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید