خرید عمده آجر: آجرنماها نوعی از انواع آجر هستند که جهت زیباسازی نمای های داخلی و خارجی بنا به اصطلاح در نازک کاری بناها استفاده می شوند. در زمان های قدیم بخصوص در سبک معماری رازی از آجر در ساختمان برای سفت کاری و نازک کاری بنا به صورت همزمان مورد استفاده قرار می گرفت که به جرات میتوان گفت یکی از سبک های بزرگ معماری جهان بشمار می رود.

خرید عمده آجر

امروزه چنین سبک اجرایی ساختمان امکان پذیر نمی باشد چرا که ساختار ساختمان سازی فعلی با گذشته تفاوت کرده است ولی همچنان می توان ادعا کرد نماکاری آجری یکی از بهترین ها در زمینه ی زیبا سازی بناهای مدرن، سنتی و… می باشند.

آجر نسوز چیست؟

آجر نسوز از انواع مصالح در صنعت ساختمانی می باشد که درحال حاضر با دقت به سبک جدید ساختمان سازی به عنوان نمای ساختمان استفاده می شود. مواد تشکیل دهنده آجر نسوز خاک نسوز است که به طور کلی این نوع از خاک رس که دارای مرغوبیت بالایی می باشد در معادن کشورپیدا می شود.

آجر نما نسوز انگلیسی

امروزه آجر انگلیسی یکی از آجر هایی می باشد که با آن میتوان نماهای زیبایی را خلق کرد و متناسب با سلایق مختلف نما های زیبایی را به وجود آورد. آجرها از جمله آجر انگلیسی جهت نماسازی انواع ساختمان‌های سنتی و مدرن مورداستفاده قرار می‌گیرند و نمای زیبا و دل‌نشینی را برای آن به وجود می‌آورند. در معماری ایرانی نیز آجرها از قدیم تا به امروز نقش پررنگی داشته است و هنوز نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. انواع آجرکاری‌ های بدیع و زیبا که در معماری سنتی ایرانی وجود داشته اکنون جای خود را به آجرهای مدرن و آجرکاری جدید داده است.

خرید عمده آجر

ویژگی آجرنمای انگلیسی


همان طور که گفتیم یکی از انواع آجرنسوز آجر نمای انگلیسی می باشد که ترکیب رنگ آن بطور معمول شامل رنگ‌های قرمز، جگری، قهوه‌ای می باشد که معمولاً به‌ شکل تصادفی در کنار یکدیگر قرارگرفته و ترکیبی زیبا و ویژه ای را در نمای ساختمان می سازند. این سبک در کنار دیگر سبک‌های آجرنسوز از طرفداران زیادی برخوردار می باشد و در شهرهای بزرگ برای نماسازی ساختمان‌ها به کار می‌رود.

انواع آجرنما انگلیسی

  • آجر نسوز انگلیسی کرکره ای
  • آجر نسوز انگلیسی رندوم
  • آجر نما نسوز انگلیسی کف فرش
  • آجر نما نسوز انگلیسی قرمز
  • آجر نسوز انگلیسی مشکی
  • آجر نسوز انگلیسی سری IR
  • آجر نسوز انگلیسی سری ال
خرید عمده آجر

تنوع آجر نما نسوز انگلیسی

تنوع آجر نما نسوز انگلیسی به این صورت می باشد که دارای مدل های ‏قرمز بسیار تیره که تقریبا قهوه ای سوخته به دیده می شود یا رنگ های میانه قرمز و نارنجی ‏یعنی رنگ خاص پرتقالی و رنگ های روشن تر که قرمز روشن و مایل به زرد می شود شامل می ‏شود و تقریبا توسط تمامی کارخانه ها ساخته می شود. بعضی از انواع این آجر دانه های ‏تیره دارند که به صورت دانه های ریز و درشت در سطح آجر نسوز انگلیسی پراکنده شده است ‏و تعدادی هم به شکل یکدست بدون وجود دانه های تیره رنگ تولید می گردد‎ .‎

نکات مهم در نصب آجر نمای انگلیسی

خرید عمده آجر: نصب این آجرنما مانند دیگر انواع آجرنما می باشد با این تفاوت که نصب آن به‌ شکل رندمی و اتفاقی انجام می‌شود. با دقت به طیف رنگ نزدیک به هم در این آجرها، معماران و استادکاران این آجرها را در کنار هم قرار داده و نمای ساختمان‌ های آجری قدیمی انگلستان را در ذهن تصویر سازی می‌کنند. این مدل آجرنما در حال حاضرمورد توجه سلایق مختلف قرارگرفته است و درواقع ترکیب معماری سنتی و مدرن می باشد.

خرید عمده آجر نما نسوز انگلیسی مرغوب

خرید عمده آجر: امروزه از آجر نمای انگلیسی جهت زیباسازی دکوراسیون داخلی نیز استفاده می‌کنند که با دقت به رنگ‌های گرم و صمیمی آن می‌تواند گرمابخش محیط زندگی شما باشد. خاک استفاده شده در این آجر نما نسوز از بهترین معادن خاک نسوز مخصوص موجود در ایران تامین میشود و با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت در اختیار شما مصرف کنندگان قرار میگیرد.

خرید عمده آجر

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید