خرید عمده آجر نما: نوعي از آجرنما سنتی می باشد که در اثر حرارت تنظیم شده تلفیقی از رنگ های زرد و گلبهی و قرمز دارد كه از زمان قزاق ها در ايران رواج پیدا کرد. به شيوه كاملا سنتي درست مي شود و هزاران سال می باشد كه مورد استفاده قرارمیگیرد. ابعاد آجرهای نمای آن بیشتر 10*20 و ضخامت آن 5.5 و 4.5 سانتیمتر مربع و آجرکف 20*20 و 25*25 هستند. لازم به ذکر می باشد که بیشتر در تهران قدیم برای ساختمان سازی از این نوع آجر استفاده شده است.

خرید عمده آجر نما

آجرنما قزاقی که تلفیقی از رنگهای زر دو گلبهی دارد يكي از پر مصرف ترين مصالح مصرفی در ساختمان سازی است كه در گذشته و حال از اين آجر نه تنها در بدنه و نما بلكه در اسكلت ساختمان نيز استفاده مي شود و سبب زیبا شدن ظاهر ساختمان می شود. آجر سنتي یا همان آجرنما قزاقی مدرن ترين آجرخشتی می باشد و هزاران سال است كه توليد مي شود و در حال حاضر نيز به همان شيوه سنتي در کوره های آجر پزی ساخته مي شود كه زيبايي و اصالت خاص خودش را دارد.

خرید عمده آجر نما

آجر نما قزاقی

آجر خشتی که با همان نام های آجر قزاقی و آجرسنتی شناخته می شود از گذشته دور در ایران برای دیوار و نماهای ساختمان بکار میرفته و جایگاه خاص خودش را در نماهای شهر داشته که هر فردی با دیدن این نوع از نما لذت و گرمای خوبی را حس می نماید. آجر دارای خواص بسیار زیادی می باشد و امروزه به عنوان پرمصرف ترین مصالح در ساختمان استفاده می شود  که زیبایی خاصی را به ساختمان می بخشد. آجر از گذشته در ایران در صنعت ساختمان استفاده میشده است. آجرها برای نمای داخل، نمای خارج ، کف ، پله ها و سایر …. مورد استفاده قرار میگیرد.

اهمیت استفاده از آجر نما قزاقی

بهره گیری از آجر نما قزاقی به عنوان آجر نمای اصلی و یا استفاده از آن به عنوان سنگ فرش علاوه بر ایجاد محیطی سنتی، زیبا و گرم و قدیمی به شما امکان تکرار خاطرات خوب گذشته را می دهد. خیلی از مهندسین و کارفرمایان، ترجیح می دهند تا آجر خشت سنتی در ابعاد بزرگتر را خریداری نمایند و سپس با تقسیم آن به ابعاد کوچکتر، هزینه های خرید آجر خودشان را کاهش دهند.

خرید عمده آجر نما: آجر خشتی که از آن با همان نام های آجرنما قزاقی و آجرنما سنتی در بازار شناخته می شود از گذشته دور در ایران برای دیوار و نماهای ساختمان بکار میرفته و جایگاه خاص خودش را در نماهای شهری داشته که هر فردی با دیدن این نوع از نما لذت و گرمای خوبی را حس می نماید.

ویزگی آجر قزاقی در بنای ساختمان

از ویژگی های آجرهای قزاقی موجود در بازار شامل نزدن شوره، نداشتن آلونک، رنگ ثابت و مقاومت در مقابل یخبندان و آب می باشد. اگر چه بهره گیری از آجر در طراحی های داخلی گران تر و هزینه برتر از مصالح جانبی دیگر می باشد اما مزایایی نیز به دنبال دارد چون:

  • نگهداری آسان آجر قزاقی  بدون نیاز به تمیز کردن یا رنگ زدن.
  • عایق سرمایشی و گرمای است و کاهش هزینه‌هایی ناشی از سرمایش و گرمایش را به دنبال دارد.
  • آجر قزاقی قیمت مناسبی برای بیمه کردن دارد. خانه‌هایی که در ساخت آن‌ها از آجر قزاقی استفاده شده نرخ بیمه ای پایین تری را نسبت به سایر مصالح می‌ پردازند.
  • خانه‌هایی که دارای آجر قزاقی می باشند ارزش بالای فروش مجدد دارند. خانه های آجری حداقل 6% بیش از خانه های دیگر ارزش گذاری می شود.
خرید عمده آجر نما

خرید عمده آجر نما قزاقی با کیفیت بالا

خرید عمده آجر نما:همان طور که گفتیم از مزیت های آجرنمای قزاقی می توان به مقاومت بالا در مقابل شرایط آب وهوایی، عدم تغییر رنگ،شوره نزدن و کیفیت بالای آن در پخت اشاره نمود. اغلب از این نوع آجرها با توجه به ظاهر و طرح، در نماسازی سنتی شهرها و نیز ترمیم و بازسازی بناهای تاریخی و قدیمی استفاده می شود.

جمال مصالح با چندین سال تجربه سایتی جامع با هدف معرفی تولید کنندگان و کارخانجات در زمینه تولید انواع آجر نما از جمله آجر نما ده سوراخ، آجر نما پنج سوراخ، آجر نما قزاقی، آجر نما پلاک، آجر نما نسوز، آجر سفال و همچنین آجر نما لعابی مسجدی آماده ارائه خدمات می باشد. جهت خرید با ما تماس بگیرید.

خرید عمده آجر نما

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید