خرید خاک شیل: شيل نوعي از سنگ رسوبي می باشد که بطور عمده از دانه هاي ريز تشکيل شده است. مشخصه شيل دارا بودن صفحات موازي و لايه لايه اي خواهد بود که به سهولت ورقه ورقه شده و ضخامت هر ورقه کمتر ازيک سانتي متر می باشد. شيل ها عموما ترکيبي از کاني هاي رسي و دانه هاي کوارتز می باشند و رس مهم ترين جزء سازنده آنها می باشد.

خرید خاک شیل

رنگ شيل ها بطور معمول خاکستري می باشد. ميزان ترکيبات سازنده شيل ها تعيين کننده رنگ آن ها است. بطور مثال شيل هاي سياه حاوي ترکيبات کربن دار بيشتري می باشند. رنگ قرمز در شيل ها به دلیل وجود اکسيد آهن (هماتيت) می باشد. هيدروکسيد هاي آهن از جمله گئوتيت و ليمونيت موجود در شيل ها به ترتيب موجب ايجاد رنگ قهوه اي و زرد مي شوند. کاني هاي کلريت، بيوتيت و ايلايت در شيل ها سبب به وجود آمدن رنگ سبز در آنها مي شود.

خرید اینترنتی خاک شیل مرغوب با کیفیت عالی در کشور

خرید خاک شیل: خرید اینترنتی خاک شیل مرغوب با کیفیت عالی برای خریداران سراسر کشور انحام می گیرد، توزیع این مصالح از طرف کارخانه انجام می گیرد، کارخانه بعد از تولید انواع خاک،  آن ها را به دست مشتری می رساند، توزیع این مصالح در بین خریداران  به درخواست و سفارش خود خریداران انجام می پذیرد. شهر های پرجمعیت هدف اصلی جهت فروش این نوع از خاک ها می باشند. 

خرید خاک شیل

خرید خاک شیل: خاک شیل نوع جدیدی از خاک های آجر می باشد که باکیفیت بوده و قیمت مناسبی هم دارد. کیفیت بالا و مرغوبیت خوب ابن نوع خاک سبب جذب مشتری می شود. قیمت انواع خاک ها متناسب با نوع و نیز کیفیت و طرح آن متفاوت می باشد. شرکت های تولیدی به فروش انواع خاک در سراسر کشور مطابق با میزان مصرف مشتریان می پردازند. 

خرید خاک شیل

خرید خاک شیل مرغوب با کیفیت عالی و ارزان

خرید خاک شیل: در ابتدای تولید آجر، تولیدکنندگان آجر نما را با خاک رس تولید می کردند که دارای استحکام پایین و بسیار شکننده بود و خیلی زود کثیف و خراب می شد و زیبایی ظاهری ساختمان را از پس از مدت کوتاهی از بین می برد. ولی با پیشرفت تکنولوژی و با آزمایشات بسیار، در حال حاضر تولیدکنندگان با ترکیب کردن سنگ رسوبی مانند شیل باعث تولید آجر نما با کیفیت بالا شده اند.

خرید خاک شیل

آجر تولید شده با شیل از نظر استحکام و مقاوت بسیار نزدیک به سنگ می باشد و نیز در مقابل گرد و خاک و خوردگی از مقاومت بالایی برخوردار خواهد بود. خاک شیل، پست مدرن محسوب میشود چرا که ترکیبی از طراحی مدرن و سنتی می باشد. برای خرید خاک شیل مرغوب با کیفیت عالی و ارزان با ما در ارتباط باشید.

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید