خرید آنلاین آجر نما نسوز: آجر ها در انواع و اقسام گوناگون به عنوان مصالح مهم در ساختمان سازی ها مورد استفاده قرار می گیرد. این مصالح پر کاربرد انواع گوناگونی دارند که در بخش های متفاوت ساختمان سازی به کار گرفته می شوند. نمای بیرونی ساختمان ها اولین منظره ای می باشد که زمان نگاه کردن به ساختمان ها به چشم می خورد و زیبایی و شیک بودن آن تاثیر بسیاری در زیبا تر جلوه دادن ساختمان ها دارد و هر چه قدر نمای خوبی در ساختمان ها کار شده باشد بیننده یا خریدار ساختمان و یا … را بیشتر جذب خود می کند و همینطور بالعکس.

خرید آنلاین آجر نما نسوز

آجر نما از جمله ی مصالح آجری است که از آن ها در طراحی فضای داخلی ساختمان ها و نیز برای نمای خارجی ساختمان ها برای زیبایی بیشتر استفاده می شود. ساختمان هایی که در آن ها نما کاری شده باشد جلوه ی جذاب و زیبایی دارند. نما ها انواع متفاوتی دارند که نما های آجری از جمله ی پر طرفدارترین و پرکاربرد ترین آن ها است و در حال حاضر در اکثر ساختمان ها از آن ها به دلیل داشتن خصوصیاتی همچون سبک بودن و تنوع در رنگ و شکل و نیز داشتن قابلیت تولید در ابعاد و اندازه های مختلف استفاده می شود.

آجر نما نسوز سفید

آجر نما سفید از جمله ی آجر های نما نسوز می باشند که با خاک نسوز تولید می شوند و پس از فشرده شدن در قالب، در کوره تحت حرارت قرار گرفته و سفت می شوند. این آجرها پس از خشک شدن و بیرون آمدن از کوره ساییده می شوند. آجر نما سفید پر از آهک است و از این رو رنگ سفید زیبایی دارند. آجر نما نسوز سفید دارای تنوع شکل و طرح هستند و در زمان اجرا می توان طرح مناسب با منازل و سلیقه خود را انتخاب نمود و برای بخش های مختلف ساختمان طرح های مختلف را به کار برد.

خرید آنلاین آجر نما نسوز

 آجر نما سفید در طراحی نمای ساختمان ها به کار برده می شوند و به علت رنگ یکنواخت و روشنی که دارند در طراحی فضای داخلی منازل نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. آجر نما نسوز سفید به آسانی با بسیاری از رنگ ها ترکیب می شود و نمای زیبایی برای ساختمان ها به وجود می آورند از این رو در کنار آن ها می توان از آجر هایی با رنگ های سیاه، قرمز، قهوه ای و… استفاده نمود تا جلوه ی زیبایی تولید نمود.

جنس آجر نما نسوز سفید چیست؟

جنس آجر نما نسوز سفید دارای اهمیت بسیار فراوانی می باشد و اهمیت فراوانی دارد چرا که تمام سازه ها بر روی آن قرار می گیرد و فشار سقف و طبقات فوقانی تا حدی بر روی آجر قرار می گیرد. این آجر ها بعد از این که خشت آن ها فشرده شد درون کوره قرار می گیرند که این امر موجب خشک شدن کامل آن شده و آجری سخت و محکم را به وجود خواهد آورد جنس این آجر ها به گونه ای است که کاملا نسوز می باشد و در مقابل آتش فقط گرم خواهد شد.

خرید آنلاین آجر نما نسوز

قیمت آجر نما نسوز سفید موجود در بازار

خرید آنلاین آجر نما نسوز: هر بنایی برای احداث و تبدیل به ساختمان شدن هزینه های زیادی را نیاز دارد که آجر از هزینه های هر بنایی است چرا که در هر بنایی حتما از آجر استفاده شده است. آجر ها به علت ساخته شدن از خشت که هزینه چندانی برای تولید نمی برد، آجر های نما سفید نیز تقریبا مثل قیمت آجر های معمولی بسیار ارزان ارائه می شوند ولی قیمت آجر نما نسوز سفید به علت کار کردن بیشتر بر روی آن و اعمال فیزیکی و انسانی فراوان قیمتی به مراتب بالاتر از آجر معمولی است اما هزینه آن در مقایسه با سنگ آنتیک یا سایر لوازمی که به جای آن میتوان استفاده کرد بسیار ارزان تر می باشد.

خرید آنلاین آجر نما نسوز سفید با بهترین کیفیت

خرید آنلاین آجر نما نسوز: آجر نما سفید از مصالحی می باشد که در تمامی مصالح فروشان در سراسر کشور ارائه می شود و می توانید به آسانی و با مراجعه به یک مصالح فروشی در شهر خود هر تعدادی که از این محصول لازم دارید سفارش داده و خریداری کنیید. همچنین می توانید با مراجعه به سایت مصالح فروشان نیز آجر نما نسوز سفید خود را سفارش دهید. اگر قصد خرید عمده این محصول را دارید و همچنین می توانید با سفارش بیشتر کالا تخفیف دریافت کنید.

خرید آنلاین آجر نما نسوز

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید