خرید آجر نما سه سانتی: آجر به عنوان  یکی از مصالح ساختمانی شناخته شده است که از دیرباز مورد استفاده گرفته. مصرف آجر نما به عنوان مصالح ساختمانی در ایران سابقه زیادی دارد. آجر بنا به عقیده بعضی از باستان شناسان به ده هزار سال پیش می رسد. در ایران بقایای کوره های سفال پزی و آجر پزی در شوش و سیلک کاشان که تاریخ آن ها به هزاره چهارم پیش از میلاد می رسد پیدا شده است.

خرید آجر نما سه سانتی

نشانه هایی از تولید و مصرف آجر در هندوستان به دست آمده که حاکی از سابقه شش هزار ساله آجر در آن کشور می باشد وازه آجر بابلی و نام خشت هایی بوده که بر روی آن ها منشورها قوانین و نظایر آنها را می نوشتند گمان می رود نخستین بار از پخته شدن خاک دیواره ها و کف اجاق ها به پختن آجر پی برده اند.

آجر نما

یکی از انواع آجرهای امروزی، آجر نما می باشد که جهت ایجاد نمای زیبا در ساختمان‌ها و خانه‌ ها کاربرد فراوانی دارد. در حال حاضر با ورود پیشرفت صنعت ساختمان، آجرها کمتر در اسکلت سازه‌ها به کار می‌ روند، ولی همچنان در نمای ساختمان و بدنه به کار می‌ روند. آجر نما علاوه بر اینکه باید از استانداردها لازم برخوردار باشد، لازم می باشد که در مقابل گرما، رطوبت و نفوذ آب مقاوم باشد و به‌ آسانی آسیب نبیند.

خرید آجر نما سه سانتی

آجر نما سه سانتی چیست؟

آجر سه سانتی به عنوان یکی از قدیمی ترین آجرنماهای ساختمانی بشمار می رود که در گذشته کاربرد بسیار زیادی داشته است و در حال حاضر هر چند کمتر مورد استفاده قرار می گیرد ولی برای پروژه های دولتی و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. تولید این آجرها امروزه بسیار کمتر از گذشته شده است و به این علت خرید این آجرها با قیمت پایین کمی سخت شده است.

اهمیت استفاده از آجر نما سه سانتی

هر ساله انواع مختلفی از آجر بر اساس رنگ و ابعاد به بازار ارائه می شوند ولی آجرهای با ضخامت سه سانتی به عنوان گزینه اصلی برای استفاده در نمای ساختمان، مطرح هستند. کیفیت در تولید آجر شرط اصلی ماندگاری آن در صنعت ساخت وساز می باشد و کارخانه های فعال در این حوزه با تولید محصول با کیفیت در پیشبرد این هدف کمک شایانی داشته اند.

خیلی از کارخانه آجر نما سه سانتی خود را چندین سال گارانتی می کنند. حتی در برخی از مواقع مشاهده شده اگر رنگ آجر تغییر کرد یا شوره زد،خسارت کل را به مصرف کننده پرداخت می کنند. یکی دیگر از برندهای این ابعاد، آجر سه سانتی دوغابی می باشد که در ادامه مقاله های بعدی خواهیم کرد اطلاعات بیشتری از آن قرار دهیم.

آجر نما سه سانتی پلاکی

 آجرنمای سه سانتی، پرسی یا پلاک گونه ای از خشت های رایج در ساخت و ساز و معماری ایرانی می باشند که از گذشته در ساخت ابنیه مختلف مورد استفاده قرار می گرفته اند . این محصولات که امروزه در ساخت مساجد و سازه های مذهبی، مدارس، ترمیم ابنیه قدیمی یا شبیه سازی آن ها، ساختمان های دولتی و نمای برخی از مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری دیده می شوند، نقش پر رنگی در معماری تاریخی ما داشته اند، به شکلی که چنانچه به ساختار منازل، کاخ ها، طاق ها، یاد بودها و همه یادگاران قدیمی شهر نگاه کنیم، اثری از این محصول با کیفیت می یابیم.

خرید آجر نما سه سانتی

مزایای استفاده از آجر نما سه سانتی

خرید آجر نما سه سانتی: اگرچه آجر سه سانتی عمری قابل توجه در ارائه فوق الذکر داشته و می توان آثار خشت هایی از رنگ زرد تا گستره سرخ را در جای جای شهر و کشورمان بیابیم، ولی در حال حاضر این محصولات با تکنولوژی نوین ساخته و مهیا می شوند که علاوه بر داشتن مقاومت بالا تر و وزنی کمتر، دارای سطحی بسیار صاف و صیقلی زیبا که مناسب کار بر روی نمای ساختمان های مختلف می باشد بوده و با توجه به همین فشردگی و استفاده از فناوری نانو، مانع از نفوذ آلودگی به عمق آن می شود.

خرید آجر نما سه سانتی درجه یک به صورت عمده

خرید آجر نما سه سانتی: خرید انواع آجر نما به صورت مستقیم و بدون واسطه از گروه ما که در زمینه فروش آجر نما به صورت تخصصی فعالیت میکنند میتواند بخش از هزینه خرید شما را کاهش دهد و علاوه بر حذف واسطه شما میتوانید به طور مستقیم بهترین کیفیت را انتخاب و خرید نمایید. جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

خرید آجر نما سه سانتی

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید