خرید آجر نما آنتیک: آجر نما آنتیک، به عنوان یک نوع از آجر نما نسوز طبیعی محسوب می شود، که بر گرفته طرح از سنگ های طبیعی طراحی شده است و در اکثر مکان ها به عنوان نمای داخلی و نمای طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد. آجر آنتیک دارای خلل و فرج خاصی بر روی سطح خود است که سبب جذابیت این نوع آجر می شود. در بعضی از طرح های آجر نما آنتیک، آجرها حالت نامنظم دارند و نما ساختمان را متفاوت از نمای آجری نشان می دهند. به آجر نمای آنتیک، آجر دکوراتیو نیز می گویند.

خرید آجر نما آنتیک

فروش عمده آجر نما آنتیک در ایران رونق بسیار زیادی داشته است. زیرا در کشور مان چندین سال می باشد که صنعت ساختمان سازی گسترش پیدا کرده است. به همین علت خریداران سعی می نمایند این نمونه را به صورت عمده با قیمت مناسبی خریداری کنند. این موضوع سبب شده است تا مراکز زیادی اقدام به فروش بهترین و مرغوب ترین این آجر ها به صورت عمده نمایند.

قیمت روز آجر نما آنتیک در فروشگاه های تهران

خرید آجر نما آنتیک: قیمت آجر نما آنتیک بسته به نوع، جنس، ابعاد، خاک مورد استفاده، برند تولید کننده و سایر فاکتور هایی که بر روی قیمت گذاری آن تاثیر بسزایی دارد، متفاوت خواهد بود. هر ساله قیمت روز این مصالح ها توسط اداره بازرگانی بر اساس درجه کیفیت آن ها تعیین شده و به تمامی فروشگاه های موجود در کشور اعلام می گردد.

خرید آجر نما آنتیک

خرید آجر نما آنتیک: به همین علت هر کدام از آن ها سعی می کنند تا اجناس خود را در حجم بالایی با قیمت کمتر بفروشند. در سال های اخیر قیمت این محصول نیز همانند بسیاری از نمونه های ایرانی به دلیل تورم و شرایط بد اقتصادی دچار نوسان شده است و نمی توان قیمت ثابتی را برای آن تعیین نمود.

خرید آجر نما آنتیک

خرید آجر نما آنتیک ارزان قیمت به صورت عمده

خرید آجر نما آنتیک: انواع آجر نما آنتیک در تعداد زیادی از مراکز فروش و فروشگاه ها با قیمت های متنوعی به فروش می رسند. با استقبال زیاد از این نمونه در ایران تعداد فروشگاه ها در این زمینه افزایش پیدا کرده است. برخی از این مرکز ها این مصالح درجه یک را به صورت عمده با قیمت مناسب تراز بازار به مشتریان خود ارائه می کنند.

خرید آجر نما آنتیک

در تهران هم مرکز های فروش بسیار زیادی به وجود آمده اند که این محصول را با کیفیتی عالی با قیمت مناسب به فروش می رسانند. در این شهر این محصولات فروش بسیار خوبی دارد. زیرا مشتریان بیشماری از سراسر ایران به این شهر مراجعه نموده و اقلام مورد نیاز خود را با مناسب ترین قیمت ها خریداری می نمایند.

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید