خرید آجر نسوز نما سفید: آجر روشن (تزئینی) یک مصالح ساختمانی منحصر به فرد است که در نمای مدرن در بازار استفاده میشود و امروزه طراحان داخلی بهره گیری گسترده ای در بر دارد. و برای دکوراسیون داخلی آپارتمان ها و خانه های مدرن انتخاب شده است. این آجر دارای قدرت بالا، دوام و سازگاری با محیط زیست می یاشد، توصیه می شود از آن در تزئینات اتاق های، از جمله اتاق های کودکان استفاده کنید. آجر های تزئینی در انواع پالت های رنگی، از ظریف سفید تا روشن زرد و قهوه ای موجود می باشد.

خرید آجر نسوز نما سفید

می توان در طراحی هر سبکی از اتاق ها استفاده کنید. آجر تزئینی می تواند بر روی سیمان، آجر، گچ و کف سطوح بتنی انجام شود. خیلی از صاحب خانه ها آجرهای تزئینی مرغوب را هماهنگ با سایر مصالح بکار رفته شده مانند چوب، گچ و کاغذ دیواری انتخاب می کنند. زیرا انتخاب آجر تزئینی مناسب سبب ایجاد کنتراستی زیبا بین سطوح، مبلمان و منسوجات، در طراحی مدرن می باشد.

آجر نما سفید چیست؟

 آجر نما سفید یکی از آجر های نما نسوز هستند که با خاک نسوز تولید می شوند و پس از فشرده شدن در قالب، در کوره تحت حرارت قرار گرفته و سفت می شوند. این آجرها پس از خشک شدن و بیرون آمدن از کوره ساییده می شوند. آجر نمای سفید مملو از آهک می باشد و از این رو رنگ سفید زیبایی دارند. آجر نمای سفید دارای تنوع شکل و طرح هستند و در زمان اجرا می توان طرح مناسب با منازل و سلیقه خود را انتخاب کرد و برای بخش های مختلف ساختمان طرح های مختلف را مورد استفاده قرار داد.

خرید آجر نسوز نما سفید

 آجر نما سفید در طراحی نمای ساختمان ها استفاده می شود و به علت رنگ یکنواخت و روشنی که دارند در طراحی فضای داخلی منازل نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. آجر نمای سفید به آسانی با بسیاری از رنگ ها ترکیب می شود و نمای زیبایی برای ساختمان ها به وجود می آورند بنابرین در کنار آن ها می توان از آجر هایی با رنگ های سیاه ، قرمز ، قهوه ای و … استفاده نمود تا جلوه ی زیبایی تولید نمود. 

اهمیت استفاده از آجر نما نسوز سفید

خرید آجر نسوز نما سفید: آجر نسوز سفید بخاطر رنگ روشن، در همه مناطق می توان استفاده کرد. آجر نسوز سفید را می توان با آجر های رنگ قرمز انگلیسی، شاموتی، مشکی و قهوه ای در نما استفاده نمود. آجر سفید به دو دسته :آجر سفید دانه دار و آجر سفید صدفی (یخچالی) تقسیم بندی می شود. اگر آجر نسوز سفید را با آجر نسوز مشکی، آجر نسوز قهوه ای و یا آجر نسوز قرمز ترکیب کنیم آجر نسوز سفید در نما بیشتر خود را نشان می دهد.آجر سفید را میتوان در طراحی داخلی (دکوراتیو) و نماهای خارجی استفاده کرد.

خرید آجر نسوز نما سفید

ویژگی های آجر نما نسوز سفید

  • آجر نما سفید دارای استحکام و مقاومت بالایی هستند.
  • آجر نمای سفید در مقابل یخ زدگی و سرمای شدید و نیز در برابر آفتاب زدگی و رنگ پریدگی مقاوم هستند.
  • آجر نما های سفید با کیفیت در مقابل رطوبت مقاوم می باشند و آب اضافی را جذب نمی کنند.
  • آجر نمای سفید از خاک های نسوز تولید می شوند و در نهایتن نسوز خواهند بود و در مقابل آتش سوزی ها مقاوم می باشند.
  • آجر نما سفید اندازه های استانداردی دارند ولی در صورت درخواست مشتری قابلیت تولید در اندازه های مختلف را دارند.
  • آجر نمای سفید قیمت های مناسبی دارند و متحمل هزینه ی زیادی نمی شوند.
  • تراکم مولکولی در آجر نما سفید خوب می باشد و دانه بندی مناسبی دارند.
  • آجر نما سفید در برابر ضربه مقاوم می باشند زیرا در هنگام تولید تحت فشار قرار می گیرند.

خرید آجر نسوز نما سفید صادراتی به قیمت عمده

خرید آجر نسوز نما سفید: فروشگاه ما خرید و فروش انواع آجر آجر نسوز نما سفید صادراتی به قیمت عمده اصفهان، تهران و سایر شهرهای ایران را انجام می دهد. گروه جمال مصالح با بهره گیری از بهترین خاک مرغوب و نیز دستگاه ها و خط تولید بروز توانسته با کیفیت ترین آجر نسوز سفید را تولید کند. جهت اطلاع از قیمت آجر نسوز سفید با ما تماس بگیرید.

خرید آجر نسوز نما سفید

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید