خرید آجر سنتی:در گذشته هدف از تهیه مسکن رفع نیاز انسان به سر پناه و حفظ خود از سرما و گرما بوده است. ولی امروزه تحت تاثیر فرهنگ شهر سازی قرار گرفته و علاوه بر تهیه مسکن، به زیبایی و معماری آن نیز اهمیت داده می شود و امروزه زیبایی ساختمان جایگاه بخصوصی دارد.پس آجر هم در این زمینه جایگاه خاص خود را پیدا کرده است و در بین سایر مصالح در اولویت قرار گرفته است.یکی از سازگارترین مصالح ساختمانی با طبیعت آجر می باشد، که زیبایی ظاهری آن نیز مورد توجه تمام خریدارن قرار دارد.

خرید آجر سنتی

کاربرد انواع آجر سنتی

 از آجر های سنتی در اصل برای بازسازی ساختمان های قدیمی و همچنین ساخت بناها با طرح های سنتی مورد استفاده فرار می گیرند. نماهایی که از این نوع آجر استفاده میکنند، حس بسیار خوبی را به کاربران منتقل می نماید و جلوه خاص و منحصر به فردی به ساختمان  و نمای شهری می بخشد.

انواع آجر سنتی

  • آجر لعابدار
  • آجر سنتی ماشینی
  • آجر سنتی قزاقی (دست ساز)

خرید آجر سنتی

انواع آجر سنتی

آجر لعاب‌ دار: آجر لعاب‌ دار همان آجر معمولی می باشد که روی آن با یک لعاب کاشی پوشانده شده است. این نوع آجر برای ساخت نما به کار می‌رود. در گذشته به منظور جلوگیری از نفوذ آب و ایجاد نقش‌های مختلف با رنگ ‌بندی‌های متفاوت از لعاب استفاده می‌شود. آجرهای لعاب‌ دار از سایش و خوردگی آجر در برابر عوامل خطرزا محافظت می‌کردند. لعاب‌ دار کردن آجر باعث افزایش مقاومت آجر و مقاوم شدن در برابر لکه می‌شود. لعاب‌ دار کردن آجرهای سنتی نسوز نیز باعث افزایش مقاومت آجر در برابر یخ زدگی می‌شود.

آجر سنتی ماشینی: آجر ماشینی به آجری گفته می شود که روی سطح خود هشت یا 10 سوراخ ‌داشته باشد. اکثرا این آجرها با طول 22، عرض 11 و ارتفاع 5.5 سانتی‌ متری ساخته می‌شود. قطر هر سوراخ آجر سنتی ماشینی نیز باید بین 1.5 تا 2 سانتی ‌متر باشد. دلیل وجودی این سوراخ‌های به نحوه تولید و ساخت آجرهای سنتی توسط ماشین برمی‌گردد. به منظور افزایش استحکام در سازه‌ها از آجر ماشینی استفاده می‌شود. آجر سنتی ماشینی برای دیوارچینی، دیوارهای باربر مناسب هستند.

آجر سنتی قزاقی: آجری که به کمک دست تولید می‌شود را آجر قزاقی می گویند. در این نوع آجرها خشت در برابر نور مستقیم آفتاب خشک می‌شود. با پیشرفت علم امروزه آجرهای سنتی قزاقی در کوره پخته می‌شود تا هم در برابر عوامل محیطی مقاوم باشند و هم بتوانند فشار بیشتری را تحمل کنند. این آجرها به صورت کاملاً دستی و در رنگ‌های زرد، پیازی، قرمز، اخرایی، آتشی و حنایی ساخته می‌شود.

 

خرید آجر سنتی

قیمت آجر صادراتی در سراسر کشور

فروش آجر سنتی صادراتی در سراسر کشور با قیمت بسیار مناسبی به صورت عمده به فروش می رسد. در این مراکز فروش به شکل های متفاوتی صورت می گیرد که هر یک از این روش ها ویژگی های مخصوص به خود را دارند. از جمله روش های مختلف فروش می توان به نوع حضوری و آنلاین این محصولات می توان نام برد. فروش اینترنتی انواع آجر سنتی کف در سریع ترین زمان ممکن صورت می پذیرد. مشتریان محترم می توانند در زمان انتخاب این محصول از طریق سایت های اینترنتی، مدل و نوع این کالا را در رنگ بندی های متفاوت مشاهده کنند و در صورت نیاز آن را خریداری نمایند.

خرید آجر سنتی صادراتی ارزان

خرید آجر سنتی: آجر سنتی در ده های اخیر با دقت به کاهش قیمتی که نسبت به سایر آجرها دارد، خریداران بیشتری پیدا کرده است.آجر های سنتی از قدیم برای مصارف مختلفی تولید می شدند که در همه ی آنها داشتن مقاوت و زیبایی از نکات اساسی می باشد. یکی از آجر های سنتی پرفروش در چند سال اخیر آجر سنتی انگلیسی می باشد. برای خرید آجر های سنتی صادراتی می توان با مراجعه به وبسایت های شرکت های تولید کننده و همچنین به صورت حضوری با رفتن به فروشگاه های عرضه کننده آجر های ساختمانی به صورت عمده تهیه کرد.

خرید آجر سنتی

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید