بازرگانی فروش آجر: آجر نسوز به آجری می گویند که قادر باشد دمای بیش از 1200 درجه را تحمل کنند. مصالح ساختمانی از جمله آجر نسوز که در حال حاضر مصرف زیادی دارد از مواردی می باشند که در ساختمان سازی ها بسیار اهمیت دارند. آجر نسوز در ساختمان باید کیفیت، مقاوت، دوام و ماندگاری و رنگ ثابت داشته باشد. در بین مصالح ساختمانی آجر نسوز در حال حاضر طرفدارن زیادی در صنعت ساختمان سازی پیدا کرده است.

بازرگانی فروش آجر

آجر نسوز دارای تنوع و رنگ های مختلفی می باشد و پایداری و مقاومت بالایی در مقابل سرما و گرما دارند. آجر نسوز از جمله ی انواع آجرها است که در طراحی نمای داخلی و خارجی ساختمان ها به کار برده می شوند.

خصوصیات آجر نما نسوز

آجر نسوز همانطور که از نامش مشخص است تشکیل یافته از خاک های چینی و نسوز می باشد. آجر نسوز با ساختار مولکولی متراکم و ظریف در دمای بالای 1500 درجه سانتیگراد ساخته می شوند. آجر نسوز مقاوم در مقابل عوامل محیطی می باشد و شوره و سفیدی نمی بندد. آجر نسوز در طرح ها و رنگ های متنوع و با فرمولاسیون اختصاصی ساخته می شوند. آجر نسوز قابلیت حفظ خصوصیات فیزیکی و شیمیایی را در حرارت های بالا و شرایط محیطی مختلف دارند.

بازرگانی فروش آجر

استفاده از آجر نسوز در ظاهر بیرونی ساختمان

یکی از اساسی ترین کاربرد های آجر نسوز، بهره گیری از آن‌ها در آجرنمای ساختمان است. آجرهای نسوز جدا از ویژگی ‌های فیزیکی و شیمیایی، ظاهری مطلوب دارند و می‌توان از آن‌ها در ظاهر ساختمان نیز استفاده کرد. همچنین مقاومت بالای این نوع آجرها در مقابل تغییرات دمایی سبب می‌شود تا به گزینه‌ ای مطلوب برای نما در ساختمان بدل شوند. هم چنین ضریب پایین انتقال حرارت در آجر نسوز باعث می‌شود تا در فصول مختلف سال، انرژی به هیچ وجه به هدر نرود و در مصرف انرژی‌های مختلف صرفه‌جویی‌ های چشمگیری به وجود بیاید.

 آیا ابعاد آجر نسوز نما موجود در بازار را می دانید؟

  • آجر نسوز در ابعاد  5/5*26
  • آجر نسوز در ابعاد  7*32
  • آجر نسوز سایز پنل 10*10
  • آجر نسوز سایز 20*20
  • آجر نسوز سایز 10*40
  • آجر نسوزدر سایز 6.5*26

مزایای استفاده از آجر نسوز

بازرگانی فروش آجر: مزیت های بسیار زیادی را می شود برای این محصول به ظاهر ساده اما استراتژیک و بسیار مهم در صنعت و ساختمان بر شمرد. توجه داشته باشید که منظور صنعت ساختمان نمی باشد و صنعت و ساختمان ذکر میشود که نشان دهنده اهمیت استفاده آن در صنایع و ساختمان سازی است. اگر بخواهیم تعدادی از مزایای یک آجر نسوز نما مرغوب را بیان کنیم میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

  •  این محصول داری تنوع رنگ فراوانی می باشد.
  •  آجر نسوز مقاومت بالایی در مقابل ضربه و سایش دارد.
  •  این آجرها کاملا سازگار با محیط زیست می باشند.
  •  آجر نسوز ضریب عایق در مقابل سرما و گرما خیلی بالایی دارد.
بازرگانی فروش آجر

استفاده از آجر نسوز در پوشش کف ساختمان

بازرگانی فروش آجر: علاوه بر ظاهر بیرونی ساختمان ها، از آجرهای نسوز در پوشش کف ساختمان نیزمورد استفاده قرار می گیرد. جدا از ویژگی‌های ظاهری، از بهترین ویژگی های آجرنسوز این می باشد که موجب می‌شود تا به گزینه‌ ای مطلوب برای پوشش کف ساختمان‌ها تبدیل شوند. اساسی ترین آن‌ها مقاومت بالای آن‌ها در برابر حرارت و در واقع نسوز بودن آن‌هاست که باعث می‌شود تا ایمنی ساختمان تا حد زیادی افزایش پیدا کند. آجر نسوز حرارت را به سختی انتقال می‌دهند و این موضوع سبب می‌شود تا مصرف انرژی بهینه‌ سازی شود و هیچ گونه هدررفت انرژی در ساختمان نداشته باشیم.

فروش آجر نما نسوز مرغوب در اصفهان

بازرگانی فروش آجر: یکی از بهترین آجر نسوز ها در شرکت آجر نما اصفهان تولید میشود. مصرف کنندگان عزیز در شهر اصفهان نیز می توانند آجر نما نسوز و انواع آجر از شرکت ما تهیه نمایند.

بازرگانی فروش آجر

برای اطلاع از قیمت آجر نسوز و قیمت انواع آجر میتوانید با همکاران ما در در تماس باشید.

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید