بازرگانی فروش آجر نما: یکی از عواملی که می تواند تغییر اساسی در فضاسازی های داخلی ایجاد کند بهره گیری از آجر در طراحی داخلی خانه خواهد بود. بدون شک کمتر متریالی در طراحی داخلی را سراغ داریم که مانند یک دیوار آجری بتواند حال و هوای محیطی طبیعی را به داخل منزل بیاورد و فضاسازی های داخلی را گرم و دلپذیر نماید. آجر یکی از متریال مناسب در بهینه سازی مصرف انرژی ساختمان به حساب می آید. آجر دمای محیط را به خوبی حفظ می‌ کند و در تثبیت نوسانات حرارتی و برودتی محیط نقش قابل توجهی ایفا می کند به شکلی که در تابستان محیط داخلی را خنک و در زمستان گرمای آن را حفظ می نماید.

بازرگانی فروش آجر نما

گرمی و دلپذیری آجر آن را به یکی از بهترین گزینه ها به عنوان پوشش دیوار اتاق های پذیرایی، نشیمن، خواب و غذاخوری بدل کرده است. بهره گیری مناسب از آجر در ساخت نمای داخلی منازل سبب دور شدن از كلیشه ‌های یکسان امروزی و خلق نمایی متفاوت می شود.

تاریخچه نمای آجری

در مجموع نمای آجر هنری می باشد از هنرهای قدسی که آدمی در طول بندهای آن، سال‌ های دیروز و امروز و فردای زندگی را به زیبایی هستی می‌ بیند و حس می‌ کند. خوشبختانه امروزه، گرایش به نماهای داخلی آجری روز به روز افزون شده که با سلیقه و کاوش می‌ توان طرح‌های نو در مایه سنتی را خلق کرد و در نماسازی آجری استفاده نمود.

بازرگانی فروش آجر نما

اهمیت استفاده از آجر نما داخلی

بهره گیری مناسب از بافت آجری در کنار دیگر المان های دکوراتیو مانند مبلمان، کتابخانه، فرش و ادوات روشنایی موجب ایجاد تضادی جذاب، متفاوت و دلچسب در طراحی داخلی می شود. عموما جهت جلوگیری از به وجود آمدن حس یکنواختی بهره گیری از نمای آجری در دیوارهای بسیار بزرگ و یکپارچه توصیه نمی شود. استفاده از آینه در ضلع مقابل دیوارهای آجری با به وجود آوردن خطای بصری وحدت و یکپارچگی فضا را افزایش و جلوه روح نواز محیط را چند برابر می کند.

دیوار آجری چیست؟

دیوارهای آجری با کیفیت زمینه ی بسیار مناسبی را جهت نصب تابلو ها ایجاد می کنند و موجب ایجاد جلوه ای زیبا و دلنشین تر نسبت به سایر دیوارها می شوند. از نقطه نظر فنی توجه به این نکته ضروری می باشد که بهره کیری از تابلوهای بسیار سنگین ممکن است موجب آسیب رساندن به بافت آجر و بندکش های آن شود لذا توصیه می گردد در صورت ضرورت نصب چنین تابلوهایی زیرسازی و مهاربندی های مناسب لحاظ شود.

آجر نما داخلی در ورودی منزل ها

بهره گیری از آجر مرغوب در دیوارهای ورودی منزل با ایجاد حسی دلپذیر، اغلب سبب می شود تا افراد با اشتیاق بیشتری به محیط منزل وارد شوند. در کنار بهره گیری از آجر در نمای داخلی توصیه می شود به منظور افزایش هارمونی و یکپارچگی از المان هایی نظیر شومینه و کفپوش لمینت استفاده شود.

بازرگانی فروش آجر نما

استفاده از آجر نما داخلی در آشپزخانه

بازرگانی فروش آجر نما: بهره گیری صحیح از آجر در طراحی داخلی آشپزخانه سبب افزایش حس گرمی و مهمان پذیری این فضا می شود. از آنجایی که آجر خاصیت بازتابندگی نور را ندارد، جهت جلوگیری از تاریک و دلگیر شدن فضای آشپزخانه توصیه می شود از چراغ ها و سیستم نورپردازی مناسب بهره گیری شود. بهره گیری از کابینت های فلزی، کاشی های فلزی، وسایل برقی نقره ای رنگ در کنار به کارگیری المان های دکوراتیو چوبی سبب ایجاد ترکیبی چشم نواز در محیط آشپزخانه می شود.

بازرگانی فروش آجر نما داخلی با بهترین کیفیت

بازرگانی فروش آجر نما: در نهایت می‌ توان ذکر کرد که آجرنما یکی از خلاقانه‌‌ ترین و جسورانه‌ ترین انتخاب‌ها جهت تغییر دکوراسیون داخلی می باشد و فواید آن از معایبش بیشتر می باشند. در نهایت اگر قصد بهره گیری از آجر با کیفیت بالا برای یک یا چند دیوار خانه‌ی خود را دارید، تردید را کنار گذاشته و یک دکور جدید را با دیوارهای آجری تجربه کنید. يکي از شاخصه هاي بسيار مهم در انتخاب نما، قيمت تمام شده نما است. هرچه قيمت نما افزايش يابد، قدرت خريد کاهش يافته و دايره مصرف کنندگان آن نما محدودتر خواهد شد. جهت خرید و اطلاع از قیمت های آجر نما داخلی با بهترین کیفیت با ما در ارتباط باشید.

بازرگانی فروش آجر نما

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید