بازرگانی فروش آجر نما: آجرها برای نماسازی انواع ساختمان‌ های سنتی و مدرن مورد استفاده قرار می‌گیرند و نمای زیبا و دل‌نشینی را برای آن به وجود می‌آورند. در معماری ایرانی نیز آجرها از گذشته تا به امروز نقش پررنگی داشته و هنوز نیز مورداستفاده قرار می‌ گیرند. انواع آجرکاری‌ های بدیع و زیبا که در معماری قدیمی ایران باستان وجود داشته اکنون جای خود را به آجرهای مدرن و آجرکاری جدید داده است.

بازرگانی فروش آجر نما

آجرهای نسوز در رنگ‌ های مختلفی ساخته می‌ شوند که رنگ آن‌ ها ناشی از ترکیباتی می باشد که در ساخت آن‌ها به کار می‌ رود. برای اینکه نمای آجری به بهترین صورت ممکن اجرا شود لازم است که قبل از کار طراحی مناسبی برای نصب نما انجام شود در غیر این صورت می‌ توان گفت همه هزینه‌ های صورت گرفته به هدررفته می باشد. انتخاب طیف مناسب رنگ برای آجرها و نیز نحوه چینش و نورپردازی بر روی آن‌ ها از جمله موضوع هایی است که قبل از اجرای نما باید مدنظر قرار گیرند.  

آجر نسوز انگلیسی چیست؟

آجر نسوز انگلیسی نوعی از انواع آجر نما جنس نسوز به شمار می آید که بعضی به آن آجر ‏نما نسوز انگلیسی یا آجر نسوز نما انگلیسی هم می گویند.‏‎ ‎کسانی که در صنعت طراحی داخلی و طراحی نما فعالیت دارند، نماکاران و متخصصین مصالح و ‏مهندسان ساختمانی همگی بر این باوراند که  آجر نسوز انگلیسی یکی از زیباترین انواع آجر ‏نما محسوب می شود.

بازرگانی فروش آجر نما

این آجر البته در سبک و طرح و رنگ خاصی از آجر نما نسوز انگلیسی مرغوب ‏در اروپا برای مدت های زیادی استفاده  می شده است و هم اکنون هم نمونه های جدید و ‏صنعتی تر از آن در اروپای غربی، آمریکا، آفریقا و استرالیا استفاده می شود.

خصوصیات آجر نما انگلیسی

این نوع از آجر نسوز نما انگلیسی بسیار مرغوب و دارای استحکام بالایی در مقابل ضربه، شکستگی و حرارت و برودت است که البته همه اینها به خاطر وجود خاک مخصوص و با کیفیت در ترکیب پخت این آجر نما نسوز می باشد. خاک استفاده شده در این آجر نما نسوز از بهترین معادن خاک نسوز مخصوص موجود در ایران تامین میشود و با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.

تنوع آجر نما نسوز انگلیسی

تنوع آجر نما نسوز انگلیسی به این گونه می باشد که دارای مدل های ‏قرمز بسیار تیره که تقریبا قهوه ای سوخته به چشم می آید یا رنگ های میانه قرمز و نارنجی ‏یعنی رنگ خاص پرتقالی و رنگ های روشن تر که قرمز روشن و مایل به زرد می شود شامل می ‏شود و تقریبا توسط تمامی کارخانه ها تولید می شود. بعضی از انواع این آجر دارای دانه های ‏تیره است که به صورت دانه های ریز و درشت در سطح آجر نسوز انگلیسی پراکنده شده است ‏و برخی دیگر هم به صورت یکدست بدون وجود دانه های تیره رنگ تولید می شود‎ .‎

بازرگانی فروش آجر نما

نحوه نصب آجر نما انگلیسی

بازرگانی فروش آجر نما: نصب این آجرنما مثل دیگر انواع آجرنما می باشد با این تفاوت که نصب آن به‌ صورت رندمی و اتفاقی انجام می‌ شود. با توجه به طیف رنگ نزدیک به هم در این آجرها، معماران و استادکاران این آجرها را در کنار هم قرار داده و نمای ساختمان‌ های آجری قدیمی انگلستان را در ذهن تداعی می‌ کنند. این مدل آجرنما امروزه مورد توجه سلایق مختلف قرارگرفته و به‌ نوعی تلفیق معماری سنتی و مدرن است.

بازرگانی فروش آجر نما انگلیسی درجه یک

بازرگانی فروش آجر نما: امروزه برای استحکام بیشتر نمای خارجی و داخلی از روش نما کردن خشک استفاده میشود.مزیت دیگر این سبک شوره نزدن نمای ساختمان است زیرا این روش خشک است و دیگر نیازی به ملات نیست و همچنین زیبایی ویژه ای به ساختمان میدهد. در این روش بیشتر از آجرهای نسوز انگلیسی که قطر زیاد دارند استفاده میشود.جهت اطلاع از قیمت و خرید آجر نما انگلیسی درجه یک با ما در ارتباط باشد.

بازرگانی فروش آجر نما

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید