بازرگانی فروش آجر نسوز: شاموت در لغت به معنی خرده آجر می باشد. این ترکیب دیرگداز معمولا از دو اکسید اصلی آلومینا و سیلیس تشکیل شده است. بطور معمول مقدار آلومینا بین ۱۰ تا ۴۵ درصد وزنی می باشد که درصد آن نقش مهمی در تعیین خواص شاموت دارد. بدیهی خواهد بود که هر چه درصد آلومینا بیشتر شود، دیرگدازی هم افزایش می‌ یابد.

بازرگانی فروش آجر نسوز

بخش بزرگی از مواد مصرفی دیرگداز های شاموتی را خاک‌ های رسی مثل کائولن و بالک ‌لی تشکیل می‌ دهند. خاک رس به علت خاصیت پلاستیسیته، استحکام خشک و پخت بالا، علاوه بر بهبود شکل‌ پذیری سبب افزایش استحکام قطعه پس از شکل‌ دهی می ‌گردد. گرچه بهره‌ مندی از استحکام خشک بالا در خاک رس هم خالی از اشکال نمی باشد. وجود این خاصیت سبب ایجاد تغییرات ابعادی زیادی می ‌گردد که برای کاهش این اثر، ابتدا خاک رس در کوره پخته می ‌شود.

لیست قیمت انواع آجر نما شاموتی با کیفیت عالی

بازرگانی فروش آجر نسوز: جهت کسب اطلاع از لیست قیمت انواع آجر نما شاموتی با کیفیت عالی در بازار شهر های کشور می توان از طریق نمایندگی آجر نسوز و فروشگاه های الکترونیکی اقدام نمود. این مراکز با ارائه بروشورها و کاتالوگ آجر و مصالح مختلف ایرانی و خارجی، ضمن معرفی کامل تولیدات، نرخ به روز آنها را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

بازرگانی فروش آجر نسوز

بازرگانی فروش آجر نسوز: اکثر مشتریان کلی و خرده مایل می باشند قبل از اقدام به خرید مصالح مورد نظر، از جدول نرخ های به روز مطلع شوند تا بتوانند با دقت به نیاز و سطح مالی خود، اقدام به خرید انواع گوناگون آجر مانند خرید آجر نسوز شاموتی نمایند. بازرگانی های فروش آجر به صورت کاملا مستقیم و بی واسطه، انواع تولیدات کارخانجات مختلف را خریداری کرده و با ارائه قیمت های مقرون به صرفه و مناسب، امکان خریدی مناسب را برای تمامی مصرف کنندگان محترم با هر نوع نیاز و سطح بودجه ای فراهم می سازند.

بازرگانی فروش آجر نسوز

بازرگانی فروش آجر نسوز شاموتی درجه یک ارزان

بازرگانی فروش آجر نسوز: خریداران انواع آجر ساختمانی می توانند با انتخاب مراکز فروش عمده به خرید اجناس مورد نیاز خود از این طریق بپردازند، چرا که قیمت مصالح موجود در این مراکز بسیار مناسب تر از خرید به صورت تک خواهد بود. کسانی که متقاضی این محصولات هستند نیز می توانند از طریق مراکز خرید عمده آجر نسوز ارزان در شهر های مختلف به انتخاب بپردازند.

بازرگانی فروش آجر نسوز

در مراکز فروش عمده درحقیقت مشکل خواب سرمایه از بین می رود، درواقع مصرف کنندگان می توانند قیمت انواع این محصولات را نزدیک به قیمت کارخانه سفارش دهند، و از از این طریق از حاشیه ی سود بسیاری نیز بهره مند شوند. 

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید