این نوع از آجرها به صورت قرمز رنگ هستند . بعضی از آن ها قرمز جگری و یا حتی مشکی هستند . منشا آجر نما طرح انگلیسی از کشور انگلستان می باشد زیرا خاک های این کشور دارای درصد اکسید آهن بسیار بالایی می باشد . همچنین در این کشور معدن های سنگ آهن هم بسیار زیاد یافت می شود بخاطر همین به این نام خوانده می شوند .

حدود 80 تا 90 سال قبل آجرهای انگلیسی به صورت مستقیم از همین کشور به ایران وارد می شدند . پس از آن آجرهای قرمز با دانه های مشکی در ایران رواج پیدا کرد. این رنگ آجر زیبایی منحصر به فردی در نمای ساختمان دارد . این آجرها معمولا در مناطق جنگلی برای نمای خانه های ویلایی و همچنین در دکوراسیون کافی شاپ ها و حتی در هتل ها استفاده می شود. در منطقه شمال ایران استفاده از این آجر بعلت هم خوانی رنگ با محیط آن جا بسیار استفاده می شود . وزن این نوع آجرنما طرح انگلیسی بخاطر وجود اکسید آهن که نوعی از کانی می باشد و فلزی محسوب می شود، کمی سنگین تر از دیگر آجرها می باشد . و این امر موجب بالا رفتن مقاومت فشاری آجر می شود.

آجر نما طرح انگلیسی در طراحی داخلی

سنگ و یا اجر سفید همراه با آجر نما طرح انگلیسی ترکیبی بسیارزیبا در سبک های مختلف به وجود می آورد . افرادی که رنگ های گرم را بیشتر می پسندند می توانند از این آجرها بیشتر استفاده کنند . از آجر نما طرح انگلیسی در نمای پشت تلویزیون و یا آجر نسوز شومینه نیز می توان استفاده کرد . زیرا این آجر در رنگ های تیره هم موجود می باشذ و دوده ناشی از آتش ش مینه روی آجر نشان داده نمی شود .

قیمت آجر نما طرح انگلیسی چند می باشد ؟

قیمت آجر نسوز انگلیسینه زیاد ارزان است و نه گران و قیمت خوبی دارد. این آجرها نسبت به آجر نما نسوز سفید، و آجر های دیگر در بازار فراوان پیدا میشوند. باید توجه داشت که وزن این نوع آجربه علت وجود اکسید آهن که نوعی از کانی های فلزی به حساب می آیند کمی سنگین تر از دیگر آجرها ست. بخاطر همین موجب بالا رفتن مقاومت فشاری و خمشی آجر می شود. برای اطلاع از قیمت انواع آجر میتوانید با بخش فروش و شماره تماسهای شرکت بازرگانی جمال نما تماس حاصل فرمایید.

مشاوره و فروش

ارتباط سریع و آنلاین با خانم رحیمی (کارشناس فروش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشترین بازدید